2011 04 25

Staigmena moterų teniso turnyro Štutgarte finale: Julia Goerges palaužė pirmąją planetos raketę Caroline Wozniacki

Vokietijoje pasibaigusį „Porsche Tennis Grand Prix“ WTA serijos moterų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė 721 tūkst. JAV dolerių, po 17 metų vėl laimėjo vokietė Julia Goerges.
Caroline Wozniacki ir Julia Goerges
Caroline Wozniacki ir Julia Goerges. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį vienetų varžybų finale 22-jų metų Vokietijos tenisininkė 7:6 (7:3), 6:3 įveikė favorite laikytą pajėgiausią planetos žaidėją iš Danijos Caroline Wozniacki ir laimėjo antrąjį karjeroje WTA serijos turnyrą.

J.Goerges planetos tenisininkių klasifikacijoje užima 32-ąją vietą.

Pe pagrindinio prizo nugalėtojai atiteko ir 111 tūkst. JAV dolerių čekis bei 470 WTA reitingo taškų. Bei naujutėlaitis „Porsche 911 Carrera GTS“ kabrioletas.

Paskutinį kartą Štutgarte Vokietijos tenisininkė triumfavo 1994 metais, kai jį laimėjo Anke Huber.

„Tiesiog neįtikėtina laimėti stebint tiek daug žiūrovų. Viskas ėjosi puikiai, bet žaisdama su Caroline niekuomet negali būti tuo tikra. Ji yra ne kartą apvertusi mačus aukštyn kojomis, kai niekas to nesitikėdavo. Dabar laukiu savo dukterėčios krikštynų, kurios vyks pirmadienį, bei po trijų mėnesių varžybinių kelionių – miego savo lovoje“, – po finalinio mačo kalbėjo J.Goerges.

„Julia žaidė labai gerai, –  pripažino pirmoji pasaulio raketė C.Wozniacki. – Ji buvo labai agresyvi ir jai viskas sekėsi. Bandžiau viską, bet to neužteko. Grįžtu treniruotis ir kitąkart pasistengsiu būti geresnė. Taip pat tikiuosi, kad kitąmart aš iš šio turnyro išvažiuosiu su naujuoju „Porsche“.