2014 08 19

Akvilė Paražinskaitė su latve per žingsnį nuo jaunimo olimpinių žaidynių medalio

Pasaulio jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse Kinijoje antrąją pergalę iškovojo ir į merginų teniso turnyro dvejetų varžybų pusfinalį pateko Akvilės Paražinskaitės ir Jelenos Ostapenko iš Latvijos duetas.
Akvilė Paražinskaitė
Akvilė Paražinskaitė / deuce.lt nuotr.

Antradienį ketvirtfinalyje lietuvė su latve per 1 valandą ir 9 minutes 7:5, 6:0 nugalėjo paragvajietės Camilos Giangreco Campiz Liz ir ekvadorietės Alejandros Domenicos Gnzalez Palau porą.

Pusfinalyje Lietuvos ir Latvijos tenisininkės žais su trečiąja turnyro pora ukrainiete Angelina Kalinina ir baltaruse Irina Šymanovič, kuri ketvirtfinalyje 7:5, 7:6 įveikė čekes Simoną Heinovą bei Marketą Vondrousovą.

Antradienį A.Paražinskaitė poroje su kroatu Nino Serdarusičiumi dar žais mišrių dvejetų turnyro pirmojo rato mačą su belgais Greetje Minnen ir Clementu Geensu.

Sėkmingai vienetų varžybų pirmąją varžovę įveikusi A.Paražinskaitė aštuntfinalyje susitiks su penktąja pagal skirstymą šveicare Jil Teichmann.