2011 04 11

Teniso turnyre Ispanijoje triumfavo Baltarusijos tenisininkė Viktorija Azarenka

WTA serijos tarptautinio moterų teniso turnyro (Andalucia Tennis Experience) Ispanijoje nugalėtoja tapo favoritė baltarusė Viktorija Azarenka, sekmadienį vienetų varžybų finale 6:3, 6:2 nugalėjusi rumunę Iriną-Camelią Begu.
Viktorija Azarenka
Viktorija Azarenka. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Tai buvo antrasis iš eilės Baltarusijos tenisininkės laimėtas WTA serijos teniso turnyras šiame sezone po pergalės užpraėjusį savaitgalį Majamyje (JAV).

„Kiek neįprasta po varžybų ant kietos dangos Majamyje iškart pereiti ant grunto ir pasirodyti taip puikiai. Aš esu daugiau nei patenkinta šia patirtimi. Buvo labai svarbu po pergalės Majamyje išlikti susikaupusiai ir neįsileisti pašalinių minčių“, – kalbėjo V.Azarenka.

Be pagrindinio prizo, V. Azarenkai, kuri kortuose laimėjo jau 11 dvikovų iš eilės, atiteko 37 tūkst. JAV dolerių čekis bei 280 įskaitinių WTA reitingo taškų.

I.-C.Begu tenkinosi 19 tūkst. JAV dolerių piniginiu prizu abei 200 klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo ispanės Nuria Llagostera Vives poroje su Arantxa Parra Santonja, finale 3:6, 6:4, 10:5 įveikusios šio turnyro čempionių titulą praradusias itales Sarą Errani bei Robertą Vinci.