2014 11 17

Teniso turnyro „Sugarpova“ debiutantė pasipriešinimo sostinėje nesulaukė

Savaitgalį SEB arenoje sostinėje vyko vienintelis Lietuvoje reitinginis moterų teniso turnyras, skirtas tik moterims. Moterų teniso turnyre „Sugarpova“ penkių skirtingų amžiaus grupių vienetų ir dvejetų varžybose rungėsi 60 moterų iš visos Lietuvos.
Teniso raketė
Šiauliuose vyksta Aivaro Balžeko atminimo teniso turnyras / „Scanpix“ nuotr.

Moterų iki 30 metų varžybų nugalėtoja tapo pirmą kartą tokiame turnyre dalyvavusi vilnietė Eglė Vindašiūtė, finale 6:1, 6:2 sutriuškinusi Juliją Kosarevą.

30-34 metų amžiaus grupės čempione tapo daugkartinė moterų turnyro nugalėtoja Eglė Markelytė. Ji turnyro finale rezultatu 7:5, 6:3 įveikė Gabiją Jurgaitytę. Trečiosios vietos nugalėtoja tapo Erika Paulė.

35-40 metų amžiaus grupėje neįveikiama buvo palangiškė Ingrida Pečiulienė. Ji finale 6:1, 6:0 nugalėjo Aušrą Rudienę. Permainingame mače dėl trečiosios vietos pergalę šventė Agnė Babelienė, rezultatu 1:6, 6:1, 10:5 įveikusi Dalią Leonavičiūtę.

40-45 metų amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo nuolatinė įvairių turnyrų dalyvė Eglė Jurkevičienė. Antrąją ir trečiąją vietas pasidalijo šilutiškė Gitana Mėgelaitienė ir Tatjana Štukova iš Klaipėdos.

Vyriausiųjų amžiaus grupės čempione tapo kaunietė Violeta Matulatienė, finale po trijų setų kovos rezultatu 2:6, 6:2, 10:7 privertusi pasiduoti Renatą Steponkienę (Šilutė).

Azartiškiausios kovos vyko dvejetų varžybose. Čia kovojo net 23 moterų poros. Nugalėtojomis tapo E. Markelytė ir E. Jurkevičienė, finale rezultatu 6:1, 6:2 sutriuškinusios A. Rudienės ir Jurgitos Kveselaitės deutą.

„Teniso pasaulio“ organizuojamas reitinginis moterų teniso turnyras nuo 2010-ųjų vyksta du kartus per metus – lapkričio ir birželio mėnesiais. Per ketverius metus moterų turnyruose jau dalyvavo daugiau nei 400 dalyvių iš visos Lietuvos.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius