2016 07 31

Trečias sezono finalas: M.Keys „Rogers Cup“ pusfinalyje sutriuškino K.Kučovą

Slovakijos tenisininkė Kristina Kučova dar vieno stebuklo „Rogers Cup“ turnyre nesukūrė. 121-oji pasaulio raketė sekmadienio naktį vykusiame pusfinalyje sugebėjo išpešti vos tris geimus ir 21-erių metų amerikietei Madison Keys nusileido 6:2, 6:1.
Madison Keys
Madison Keys / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Simona Halep

„Rogers Cup“ turnyre Monrealyje K.Kučova nugalėjo tokias tenisininkes kaip Eugenie Bouchard, Yanniną Wickmayer, Carlą Suarez Navarro ir Johanną Kontą, tačiau pusfinalyje apie pergalę ji net negalėjo pasvajoti.

Pirmąjį setą K.Kučova ir M.Keys pradėjo laimėtomis padavimų serijomis, tačiau rezultatui esant 2:2 12-oji pasaulio raketė iš JAV pradėjo triuškinančią kampaniją ir iš kitų vienuolikos geimų laimėjo net dešimt.

Po triuškinančios pergalės „Rogers Cup“ pusfinalyje M.Keys užsitikrino 585 WTA reitingo taškus ir beveik 242 tūkst. JAV dolerių. Finale jos lauks akistata su Simona Halep, kuri 6:0, 3:6, 2:6 nugalėjo antrąją pasaulio raketę Angelique Kerber.

21-erių metų amerikietė „Rogers Cup“ finale žais pirmą kartą. Tai apskritai bus jos pirmasis finalas ant akrilo dangos.

Šiemet M.Keys jau žaidė dviejų turnyrų finaluose. Romos „Masters“ varžybų finale ji nusileido Serenai Williams, tačiau kiek daugiau nei prieš mėnesį Birmingame iškovojo antrąjį karjeros trofėjų.

Už patekimą į „Rogers Cup“ finalą M.Keys bus apdovanota – net jei pralaimės, JAV tenisininkė sugrįš į pirmą WTA dešimtuką. Pergalės atveju ji reitinge pakils į septintą vietą.