2015 10 02

Venus Williams iškopė į „Wuhan Open“ finalą

Kinijoje tęsiasi WTA serijos tarptautinis „2015 Dongfeng Motor Wuhan Open“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,513 mln. JAV dolerių.
Venus Williams
Venus Williams / „Scanpix“ nuotr.

Penktadienį pusfinalio mačuose paaiškėjo vienetų varžybų finalininkės.
Jau 703-ąją pergalę kortuose oficialiose varžybose iškovojo JAV atstovė Venus Williams, pusfinalyje 5:7, 6:2, 7:6 (7:4) įveikusi penkioliktą raketę italę Robertą Vinči.

JAV tenisininkės varžove finale bus penktoji pagal reitingą ispanė Garbine Muguruza Blanco, kitame pusfinalio susitikime 6:4, 7:6 (7:5) nugalėjusi šeštąją pagal skirstymą vokietę Angeliquę Kerber.

Tai jau 77-asis V. Williams karjeroje WTA serijos turnyrų finalas ir antrasis šiemet. 35-erių amerikietė laimėjo net 46 finalinius mačus.

21-erių Garbine Muguruza Blanco WTA serijos turnyrų finaluose žais penktą kartą, o vienintelę pergalę ji iškovojo 2014-aisiais Australijoje.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 900 WTA reitingo taškų bei 456 tūkst. dolerių čekis.