2011 11 27

Veteranų duetas triumfavo ATP finaliniame dvejetų turnyre

34 metų Maxas Mirnyj ir 39 metų Danielis Nestoras tapo ATP finalinio sezono dvejetų turnyro nugalėtojais. Baltarusijos ir Kanados tenisininko duetas finale 7:5, 6:3 nugalėjo Lenkijos porą – Mariuszą Fyrstenbergą ir Marciną Matkowskį.
Maxas Mirnyj ir Danielis Nestoras
Maxas Mirnyj ir Danielis Nestoras. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmame sete, kuris truko 48 minutes, Lenkijos tenisininkai pirmi laimėjo varžovų padavimų seriją ir išsiveržė į priekį 2:1. Tačiau tuoj pat M.Fyrstenbergas pralaimėjo savo padavimų seriją ir rezultatas tapo lygus. Lenkijos tenisininkai dar kartą įtampos neatlaikė pačioje seto pabaigoje.

Antras setas klostėsi įtemptai. Penkis geimus nė viena komanda neturėjo galimybės laimėti varžovų padavimo. Lemiamu tapo šeštas geimas. M.Matkowskis padarė dvi dvigubas klaidas. Rezultatas tapo 30:30. Tada M.Mirnyj ir D.Nestoras sėkmingai smūgiais pelnė po tašką, laimėjo lemiamą geimą ir išlaikė iniciatyvą iki antro seto pabaigos.

Baltarusijos ir Kanados tenisininko duetas įspūdingai rinko taškus po sėkmingai atliktų pirmų padavimų - laimėjo 31 iš 33. Penktą vietą ATP reitinge besidalijantys tenisininkai turnyre nepralaimėjo nė vieno mačo. Už pergalę finale abu pasidalins beveik 300 tūkst. JAV dolerių čekį.

M.Mirnyj ir D.Nestoras šį sezoną po vienuolikos metų pertraukos atnaujino bendradarbiavimą, iškovojo 47 pergales ir patyrė 19 pralaimėjimų. Abu iškovojo keturis titulus.