2017 01 21

Vidurnaktį prasidėjusiame mače užtikrintą pergalę iškovojo Grigoras Dimitrovas

Dėl užsitęsusių šeštadienio „Australian Open“ dvikovų Grigoro Dimitrovo ir Richardo Gasquet mačas prasidėjo tik vidurnaktį, o jame nesunkią pergalę iškovojo 15 pagal skirstymą bulgaras. Jis per beveik dvi valandas trukusį susitikimą prancūzą įveikė 6:3, 6:2, 6:4. Aštuntfinalyje jo jau laukia didžiausią čempionato sensaciją pateikęs ir Novaką Džokovičių nugalėjęs Denisas Istominas.
Grigoras Dimitrovas
Grigoras Dimitrovas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

G.Dimitrovas į „Australian Open“ aštuntfinalį pateko trečią kartą savo karjeroje, o geriausiai šiame turnyre pasirodė 2014-aisiais, kuomet pateko į ketvirtfinalį. Tiesa, jame jis turėjo pripažinti Rafaelio Nadalio pranašumą.

Šiame mače Bulgarijos atstovas žaidė užtikrintai nuo pat pradžios iki pabaigos ir laimėjo 83 proc. savo pirmųjų padavimų bei atliko 11 neliečiamų kirčių. Jis penkis kartus palaužė savo varžovų padavimų seriją, o pats neatsilaikė tik sykį.

Buvusi aštuntoji pasaulio raketė šiemet jau iškovojo vieną titulą Brisbene, todėl tai yra jau aštuntoji jo pergalė iš eilės. „Brisbane International“ finale jis nugalėjo penktąją pasaulio raketę Kei Nishikorį.

Dėl vietos „Australian Open“ ketvirtfinalyje G.Dimitrovas kausis su Uzbekistano atstovu D.Istominu. Tarpusavyje tenisininkai yra žaidę du kartus ir pasidalino po pergalę. Tiesa, uzbekas bulgarą nugalėjo prieš 8 metus vykusiame „Challenger“ serijos turnyre.