2016 06 28

Vimbldone pergale startavo pirmoji pasaulio raketė Serena Williams

Geriausia pasaulio tenisininkė Serena Williams iškovojo nesunkią pergalę prieš 148-ą pasaulio raketę Amrą Sadikovič. Amerikietė per šiek šiek daugiau nei valandą susitvarkė su šveicarės pasipriešinimu rezultatu 6:2, 6:4. Antrame Vimbldono etape ji susitiks su Christina McHale, kuri nugalėjo Danielą Hantuchovą.
Serena Williams
Serena Williams / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Serena Williams

Amerikietė šiame mače laimėjo 78 proc. savo pirmųjų padavimų bei atliko keturis neliečiamus kirčius. Geriausia pasaulio tenisininkė taškais pabaigė 19 atakų bei padarė 18 neišprovokuotų klaidų.

Serena Williams Londono „Didžiojo kirčio“ turnyre iškovojo septynis titulus ir šiais metais bando turnyre triumfuoti antrus metus iš eilės. Praėjusių metų finale ji nugalėjo Garbine Muguruza, kuriai nusileido 2016-ųjų „Roland Garros“ finale.

„Man labai patinka žaisti ant žolės. Dažniausiai Vimbldonas yra vienintelis turnyras ant žolės dangos, kuriame žaidžiu, – prieš mačą kalbėjo S.Williams. – Tai tas vienintelis nuostabus laikas metuose, kai galiu žaisti ant šios nuostabios dangos.“