2014 08 11

Agnieszka Radwanska triumfavo Monrealyje

Kanadoje pasibaigusio WTA serijos „Rogers Cup“ moterų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoja tapo trečioji raketė 25-erių metų lenkė Agnieszka Radwanska, sekmadienį finale per 81 minutę 6:4, 6:2 nugalėjusi korto šeimininkę 34-erių amerikietę Venus Williams.
Agnieszka Radwanska ir Venus Williams
Agnieszka Radwanska ir Venus Williams / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo pirmasis šiemet bei keturioliktas per visą karjerą Lenkijos tenisininkės laimėtas WTA serijos teniso turnyras.

Penktajai planetos raketei A.Radwanskai, kuri paskutinį kartą turnyrą laimėjo praėjusių metų rugsėjo mėnesį Seule, kartu su pagrindiniu prizu atiteko 441 tūkst. JAV dolerių čekis bei 900 WTA klasifikacijos taškų.

V.Williams, kuri pajėgiausių planetos tenisininkių sąraše pirmą kartą nuo 2013 metų kovo mėnesio pakilo į dvidešimtuką (20 vieta), tenkinosi 214 400 dolerių piniginiu prizu ir 585 WTA reitingo taškais.

Fvejetų varžybas laimėjo favoritėmis laikytos italės Sara Errani bei Roberta Vinči, finale 7:6 (7:4), 6:3 įveikusios ketvirtą pagal reitingą turnyro porą – Carą Black iš Zimbabvės ir indę Sanią Mirzą.

„Rogers Cup“ tarptautinio moterų teniso turnyro Kanadoje prizų fondą sudarė 2,44 mln. dolerių.