2014 08 24

WTA serijos turnyro JAV vienetų varžybose vėl triumfavo Čekijos tenisininkė

Konektikuto valstijoje (JAV) pasibaigusio WTA serijos „Connecticut Open“ tarptautinio moterų teniso turnyro vienetų varžybas laimėjo antroji raketė 24-erių metų čekė Petra Kvitova, finale 6:4, 6:2 nugalėjusi metais vyresnę slovaką Magdaleną Rybarikovą.
Petra Kvitova
Petra Kvitova / „Scanpix“ nuotr.

Vimbldono čempionei tai buvo antrasis triumfas šiame turnyre po metų pertraukos, o pernai finale ji pralaimėjo rumunei Simonai Halep.

Šiame sezone P.Kvitova laimėjo du, o per visą karjerą – jau trylika WTA serijos teniso turnyrų.

Be pagrindinio prizo čekei, kuri turnyre nepralaimėjo nė vieno seto, atiteko 120 tūkst. JAV dolerių čekis bei 470 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

Slovakė M.Rybarikova tenkinosi 64 tūkst. dolerių piniginiu prizu ir 305 WTA reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo slovėnė Andreja Klepač poroje su ispane Silvia Soler-Espinosa, finale 7:5, 4:6, 10:7 privertusios pasiduoti Mariną Erakovič iš Naujosios Zelandijos bei ispanę Arantxą Parrą Santonją.

„Connecticut Open“ moterų teniso turnyro JAV prizų fondą sudarė 710 tūkst. dolerių.