2015 04 19

WTA turnyre Bogotoje paaiškėjo finalo dalyvės

Kolumbijos sostinėje vykstančio WTA serijos „Claro Open Colsanitas“ tarptautinio moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų finale žais brazilė Teliana Pereira ir Jaroslava Švedova iš Kazachstano.
Teliana Pereira
Teliana Pereira / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį pusfinalyje staigmeną pateikusi brazilė Teliana Pereira 7:6 (9:7), 6:3 įveikė favorite laikytą ukrainietę Eliną Svitoliną ir ne tik pirmą kartą pateko į WTA serijos turnyro finalą, bet ir tapo pirmąja brazile nuo 1988 metų žaisiančia WTA serijos turnyro finale.

Paskutinį kartą Brazilijos tenisininkė Neige Dias WTA serijos turnyro finale žaidė 1988 metų balandį Barselonoje ir tok po penkių mėnesių po šio įvykio gimė dabartinė finalininkė Teliana Pereira.

Jaroslava Švedova pusfinalyje 6:4, 3:6, 6:4 palaužė korto šeimininkę kolumbietę Marianą Duque ir WTA serijos turnyro finale žais antrąsyk – po aštuonerių metų pertraukos. Beje, tąsyk 2007 metų vasario 18 dieną Indijoje ji ir laimėjo savo vienintelį karjeroje WTA serijos turnyrą.

Mariana Duque prieš pusfinalio dvikovą šeštadienį dar baigė savo išvakarėse dėl lietaus atidėtą ketvirtfinalio susitikimą, kuriame 7:5, 6:3 nugalėjo Julią Glushko iš Izraelio.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų bei 43 tūkst. dolerių čekis.