2011 06 09

Rafaelis Nadalis – geriausias visų laikų Ispanijos sportininkas

Vienas didžiausių Ispanijos interneto tinklapių Marca.com paskelbė visų laikų geriausio Ispanijos sportininko rinkimų rezultatus. Pirmąją vietą be didesnės konkurencijos iškovojo pirmoji planetos teniso raketė Rafaelis Nadalis.
Rafaelis Nadalis po triumfo „French Open“ apsilankė Disneylande
Rafaelis Nadalis po triumfo „French Open“ apsilankė Disneilende. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Geriausią Ispanijos sportininką rinko tinklalapio lankytojai.

Antrąją vietą lankytojai skyrė legendiniam dviratininkui Migueliui Indurainui, trečiąją – futbolininkui Xavi Hernandezui.

Iš viso Marca.com svetainėje už geriausią visų laikų Ispanijos sportininką balsą atidavė 60 000 lankytojų. Praėjusį savaitgalį šeštą kartą „French Open“ turnyre triumfavęs R.Nadalis surinko 56,6 proc.balsų.

Penkis kartus „Tour de France“ dviračių lenktynių nugalėtojas M.Indurianas pelnė 13,2 proc.balsų, o Ispanijos futbolo žvaigždė Xavi Hernandezas surinko 12,3 proc. balsų.

Ketvirtoje vietoje liko „Formulės 1“ pasaulio čempionas Fernando Alonso, penktoje – neseniai miręs legendinis golfo žaidėjas Severiano Ballesterosas, šeštoje – krepšininkas Pau Gasolis, septintoje – motociklų sporto legenda Angelis Nieto.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?