Galerijų katalogai

 

Naujausi komentarai

janina   IP: 89.10.249.41 Netinkamas komentaras

Neturiu zodziu ka ir pasakyt.GEDA GEDA IR DAR KARTA GEDA.

darius   IP: 212.117.30.169 Netinkamas komentaras

Manau eilini karta kauno miesto savivaldybe isplove pinigus.kiek zinau sitas projektas kainavo ne viena milijona.antras projektas vertas garsiojo tualeto.cia yra geda,kuria turetu istaisyt.kaina uz vieta nereali 3000lt.nei takeliu nei normalaus priejimo.o kur lentyneles.mano manymu siuksliu konteineriai musu kieme,geriau atrodo.taip kad kauno svara turi geresne reputacija nei kolumbariumas.PETRASIUNU PRESTIZINES KAPINES TAPO SIUKSLIU KONTEINERIU SAUGYKLA.Manyciau,reikia tas surudyjusias dezes apklijuot granitu ar bent jau sukurt jo imitacija.galu gale bent jau graziai nudazyt,o projektuotoja ir projekto patvirtintoja idarbinti pagalbiniais darbininkais broko ir neismanymo tvarkytojais.Ir gana daryt Kaunui tokia geda,uztenka gatviu.

kaunietė   IP: 84.55.1.36 Netinkamas komentaras

tai yra baisu,buvau mačiusi internete nuotraukas,jau tada baisėjausi,bet tikrovėje pamačius ištiko šokas...DAR BLOGIAU NEGU NUOTRAUKOS...vaje,vaje,kas tokius biotualetus ir sukūrė???? niekada ten nedėčiau artimo žmogaus urnos,jau geriau kur nors nuvežti ir palaidoti kaimo kapinaitėse...įsivaizduokite-kaip bus lapkričio 1-ąją-kur pabūti mirusio artimiesiems,kaip sutilpti prie tos vienos dėžės,kurioje yra 5 žmonių palaikai...visi norės pabūti,kur padėti gėlytę??? kaip pasiekti 5-ame aukšte uždegti žvakutę,padėti gėlės žiedą? nejau neštis kopėtėles??? ČIA VISAI PANAŠUS ATVEJIS,KAIP IR GARSUSIS KAUNO TUALETAS,TIK ČIA DAR BLOGIAU....reikėtų išaiškinti tuos Cenzūra,kurie tai suprojektavo ir vieną urną paskirti su jų pavardėmis,kad žmonės galėtų susipažinti,kas jie...ir dar pavardes tų,kurie tai palaimino...

kalam bariumą   IP: 94.244.88.163 Netinkamas komentaras

Šiandien pirmasyk pamačiau šiuos kolumbariumus. Kaip stovėjau, taip ir apšalau, pasidarė baisi gėda už visą kauną ir šio projekto „ autorius “. Debilizmo viršūnė, nieko daugiau. Ir matyt šie žmonės baigė aukštuosius mokslus, tik neaišku, ką jie veikė per paskaitas. Tai žmonės, neturintys elementaraus skonio, naujų įdėjų, požiūrio į estetiką. Nesvarbu, kad tai tik kapinės, tyčiotis nevalia, nei iš gyvųjų, nei iš mirusių.

daina   IP: 78.62.1.104 Netinkamas komentaras

didele kauno geda!!!1

Skaityti visus komentarus (23)

Komentuoti
* - privalomi laukai