Penktadienis 2015.08.28
Pranešk naujieną
Daugiau orai.lt

DSG pavarų dėžių gedimai ir toliau teršia „Volkswagen“ reputaciją

DSG pavarų dėžė
Gamintojo nuotr. / DSG pavarų dėžė
Šaltinis: 15min.lt
A A

Pranešama, kad dėl problemų su DSG (dvigubą sankabos sistemą) turinčiomis pavarų dėžėmis „Volkswagen“ Japonijoje atšauks 91 tūkst. automobilių.

Daugiau Gazas.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

„Reuters“ naujienų agentūros atstovai teigia, kad „Direct Shift Gearbox“ (DSG) pavarų dėžės „nesustvarko su sparčiai svyruojančiomis klimato sąlygomis bei ekstremaliomis eismo sąlygomis šioje Azijos valstybėje.“

Dėl gedimų šiose transmisijose Kinijoje buvo atšaukta daugiau nei 384 tūkst. „Volkswagen“ markės automobilių, o dar anksčiau tos pačios problemos palietė pusė milijono VW mašinų.

Pranešama, jog „Volkswagen“, „Seat“, „Škoda“ bei „Audi“ automobilių vairuotojai Europoje taip pat skundžiasi DSG pavarų dėžių nepatikimumu. Jie teigia, kad transmisijai perjungiant pirmąsias pavaras iš agregato sklinda keisti garsai.

Komentarai: 25
Parašykite atsiliepimą apie Gazas.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti