Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Neste Oil“ pradėjo prekiauti arktiniu dyzelinu

Arktinis kuras
Arktinis kuras
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nuo vakar visose „Neste Oil“ degalinėse prekiaujama arktiniu antros klasės dyzelinu, kurio ribinė filtruojamumo temperatūra -32 laipsniai.

Praėjusių metų patirtis, kuomet lapkričio viduryje užklupo stiprūs šalčiai ir daugeliui dyzelinius automobilius vairuojančių Lietuvos vairuotojų nepavyko ryte užvesti savo automobilių, paskatino „Neste Oil“ degalinių tinklą šiais metais tiekti arktinį antros klasės dyzeliną anksčiau. Jau vakar visose „Neste Oil“ degalinėse vairuotojai galėjo rasti informaciją, kad parduodamas dyzelinas yra arktinis antros klasės, kuris užšąla prie -32 laipsnių.

Tokį sprendimą priėmęs „Neste Oil“ degalinių tinklą valdančios UAB „Neste Lietuva“ generalinis direktorius Gintaras Macijauskas teigia, kad esant neprognozuojamiems Lietuvos orams įmonė imasi visų galimų veiksmų, kad klientai užklupus šalčiams išvengtų papildomų rūpesčių ir išlaidų. „Praėjusių metų patirtis, kuomet stiprių šalčių sulaukėme jau lapkričio viduryje, paskatino šiais metais į degalines atsivežti arktinio antros klasės dyzelino ženkliai anksčiau. Siekiame, kad klientai galėtų nesibaimindami šaltų orų pilti degalus, o rečiau važiuojantys vairuotojai spėtų papildyti bakus žieminiais degalais prieš užklumpant šalčiams.“ G.Macijauskas neslepia džiaugsmo, kad įmonei pavyko įsigyti šių degalų anksčiau nei praėjusiais metais.

Į „Neste Oil“ degalines arktinis antros klasės dyzelinas šiemet buvo pradėtas tiekti jau lapkričio 7 d. Šiuo dyzelinu, kuris degalinėse žymimas dviem snaigėmis, „Neste Oil“ planuoja prekiauti visą žiemos sezoną. Arktinis antros klasės dyzelinas pasižymi savybėmis, kurios šaltuoju metų sezonu užtikrina kokybišką degalų tiekimą į variklį. Minėto dyzelino drumstimosi temperatūra yra ne aukštesnė nei -22 laipsniai, ribinė filtruojamumo temperatūra – ne aukštesnė nei  -32 laipsniai. Skirtingai nei arktinis pirmos klasės dyzelinas, žymimas viena snaige, kurio drumstimosi temperatūra yra -16 laipsnių, o ribinė filtruojamumo temperatūra -26 laipsniai, arktinis antros klasės dyzelinas užtikrina stabilų variklio užvedimą esant šaltiems orams.

Komentarai
Temos Degalai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas