Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Susipažinkite, vyras, kuris nuo kiekvieno parduoto hibrido uždirba po 100 dolerių

Alexas Severinsky
Alexas Severinsky
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jo vardas yra Alexas Severinsky ir jis yra rusų kilmės JAV pilietis. Maskvos radioelektronikos universitete jis dar 1975 metais apsigynė mokslų daktaro disertaciją.

1978 metais Alexas persikėlė per Atlanto vandenyną ir gyvena JAV. Ten jis ir padarė sėkmingiausią dalyką savo gyvenime – užpatentavo hibridinę sistemą. Tiksliau, betarpišką persijungimą tarp dviejų jėgainių – elektrinės ir benzininės.

Tiesa, nenorėję mokėti 100 JAV dol. už kiekvieną pagamintą hibridą, „Toyota“ jį padavė į teismą teigdami, kad savo sistemą jie sukūrė neatsižvelgiant į Alexo Severinsky patentą. JAV teismas, išnagrinėjęs šią situaciją, „prirašė“ japonams mokėti pinigus Alexui tol, kol naudos hibridinę sistemą.

„Toyota“ taip lengvai nepasidavė ir teismo sprendimą apskundė. Teismai vis dar tęsiasi. Apeliacinio teismo metu „Toyota“ argumentai neįtikino teisėjų ir jų skundas buvo atmestas. Manome, kad „Toyota“ eis iki galo – Aukščiausiojo teismo Vašingtone. Tokiose pat teisiniuose ginčuose bylinėjasi ir „Ford“.

Tiesa, pasigirdo nepatvirtintų gandų, kad Alexo Severinsky pusę atstovaujanti kompanija „Paice“ pasirašė taikos sutartį su „Toyota“, tačiau tai dar nepatvirtinta.

Primename, kad vien tik „Toyota“ jau pagamino daugiau nei milijoną hibridų – pono Severinsky kišenė turėjo pasipildyti lygiai 98 mln. JAV dolerių.

Komentarai
Šioje istorijoje „Toyota Prius“, „Toyota“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas