Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Toyota“ ir toliau pirmauja Vokietijos TÜV ataskaitoje

„Toyota Prius“
Gamintojo nuotr. / „Toyota Prius“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Toyota“ ir vėl tapo pirmaujančiu ilgalaikio patikimumo ir transporto priemonių kokybės ženklu 2012 m. TÜV ataskaitoje, kurioje mažiausiai 19 „Toyota“ modelių užima vietas pirmajame dešimtuke penkiose transporto priemonių amžiaus kategorijose.

„Toyota Prius“ ir toliau pirmauja dvejų ar trejų metų senumo transporto priemonių kategorijoje, kurioje tik 1,9 proc. išbandytų modelių parodė gedimo požymių (palyginus su 2,2 proc. 2011 m.). Toje pačioje kategorijoje kaip ir „Prius“, „Toyota Auris“ užėmė antrąją vietą, išlaikydamas savo stiprią praėjusių metų poziciją.

Tarp ketverių ir penkerių metų senumo transporto priemonių „Prius“ užėmė antrąją vietą su 3,3 proc. gedimų procentu, po jo sekė „Toyota RAV4“ (4 vieta), „Corolla Verso“ (6 vieta) ir „Avensis“ (10 vieta). Kiti „Toyota“ modeliai, įskaitant „Yaris“ ir „Corolla“, gerai pasirodė senesnių transporto priemonių kategorijose.

Į gruodžio 6 d. TÜV, Vokietijos pirmaujančios techninių apžiūrų asociacijos, išleistą kasmetinę ataskaitą įtraukti aštuoni milijonai transporto priemonių Vokietijoje nuo 2010 m. liepos iki 2011 m. birželio, kurios perėjo privalomą bendrąją techninę apžiūrą, kad jas būtų leista vairuoti keliuose.

Nuolatinė „Toyota“ sėkmė TÜV ataskaitoje patvirtina tikrąjį patikimumą ir bendrą transporto priemonių kokybę ne tik modelių asortimente, bet ypač „Toyota“ visiškai hibridinės technologijos srityje, kuri toliau diegiama dar daugiau pagrindinių modelių.

„Toyota Prius“ šeima bus pristatyta Europoje kitais metais ir ją sudarys hibridinių transporto priemonių asortimentas, skirtas dar didesnei auditorijai, įskaitant naująjį 2012 m. „Prius“, septynvietį „Prius+“ ir hibridinį „Prius Plug-in“. Pristačius hibridinį „Auris“ 2010 m., „Toyota“ hibridinė technologija bus ir toliau diegiama pagrindiniuose modeliuose kitais metais, kai 2012 m. pirmoje pusėje bus pristatytas Europoje sukurtas „Yaris Hybrid“.

Paskutinę TÜV centrų ataskaitą rasite paspaudę čia.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas