„ARTkart“ 200 ratų lenktynėse nugalėjo Mantas Pundys bei Paulius Macevičius

„ARTkart“ 200 ratų lenktynės
Tomo Nenartovič nuotr. / „ARTkart“ 200 ratų lenktynės
0

Balandžio 26 d. Vilniuje, Plytinės kartodrome, įvyko pirmosios 2014 m. sezono „ARTkart 200 ratų“ lenktynės. Jose savo jėgas išbandyti lydimi gero oro ir ryžto būti greičiausiais susirinko 16 komandų. Dvylikos komandų sudėtį sudarė po 2 lenktynininkus, 4 lenktynininkai prie kartingo vairo sėdo vieni.

Vienas lenktynių dalyvių Paulius Macevičius sugebėjo atstovauti dviems komandoms – pirmuosius 100 ratų įveikė vienos komandos sudėtyje, kitus 100 sėdėdamas prie kito karto vairo.

Po pirmųjų kartodrome nuvažiuotų 100 ratų lyderiais tapo Tauras Tunyla ir Paulius Macevičius („Smart Taxi Racing Team“), antrieji finišą kirto Mantas Pundys ir Paulius Macevičius („Turbo ArtKart“), trečiojoje vietoje prieš antrąjį važiavimą liko Jonas ir Mindaugas Šurnos („Kowno“).

Visų lenktynių metu puikus pavasarinis oras lepino lenktynių dalyvius ir žiūrovus, tad rezultatus lėmė lenktynininkų meistriškumas ir technikos patvarumas. Po antrojo 100 ratų važiavimo finišo rikiuotė pakito ir ant pirmosios nugalėtojų pakylos lipo 2013 metų I-ojo etapo nugalėtojai Mantas Pundys ir Paulius Macevičius („Turbo ArtKart“). 2013 metais M. Pundys kartu su Luku Stanevičiumi buvo greičiausi antrose „ARTkart 200 ratų“ lenktynėse. Antroje vietoje finišavo Džiugas Tovilavičius ir Marius Slaboševičius („Skuba Racing Team“), kurie po pirmųjų šimto ratų buvo tik 7 vietoje. Treti, ratu atsilikę nuo antrosios vietos, finišą kirto „ArtKart 200“ komandos nariai Laurynas Razas ir Lukas Stanevičius, kuris 2013 m. su Rimu Pangoniu I-ajame 200 ratų lenktynių etape taip pat užėmė trečiąją vietą.

Tiek pirmajame, tiek antrajame važiavimuose net penkioms komandoms teko anksčiau pasitraukti iš lenktynių, nebaigus visos distancijos.

Antrasis „ARTkart 200 ratų“ lenktynių etapas įvyks spalio 4 d. Plytinės kartodrome, Vilniuje. Iki tol laukia septyni „ARTkart“ ir „FIM CUP Lithuania“ taurės etapai. Pirmasis etapas jau gegužės 10 dieną, Plytinės kartodrome, Vilniuje.