Bahreino „Grand Prix“ lenktynėse sekmadienį iš pirmosios eilės startuos „Toyota“ bolidai

2009 metų sezono „Formulės 1“ pasaulio čempionato ketvirtąjį etapą – Bahreino „Grand Prix“ lenktynes – iš pirmosios eilės pradės abu „Toyota“ komandos lenktynininkai.
Šeštadienį vykusioje kvalifikacijoje greičiausiai važiavo 34-erių metų italas Jarno Trullis. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį vykusioje kvalifikacijoje greičiausiai važiavo 34-erių metų italas Jarno Trullis. Jis vietą 5,417 km trasos ratą įveikė per 1 minutę 33,431 sekundės ir 0,281 sekundės aplenkė vokietį Timo Glocką.

Tai jau ketvirtoji italo „polpozicija“ karjeroje ir tik pirmoji nuo pergalės kvalifikacijoje Indianapolio (JAV) trasoje 2005 metais.

Trečias šeštadienio kvalifikacijoje liko „Red Bull“ komandos narys vokietis Sebastianas Vettelis, o iš ketvirtosios pozicijos sekmadienį startuos sezono lyderis bendrojoje įskaitoje britas Jensonas Buttonas („Brawn GP“).

Čempiono titulą ginantis britas Lewisas Hamiltonas šeštadienį kvalifikacijoje liko penktas, o pirmą kartą pirmajame dešimtuke šį sezoną startuos abu praėjusių metų gamintojų taurės savininkės – „Ferrari“ komandos – lenktynininkai:

1. Jarno Trulli (Italija)         "Toyota"         1 min. 33.431 sek.