Džiugas Tovilavičius kartu su komanda „Dunlop 24H Dubai 2014“ lenktynėse nugalėjo savo klasėje

Dubajuje finišavo visą parą trukusios „Dunlop 24H Dubai 2014“ lenktynės, kuriose dalyvavo ir Lietuvos atstovas Džiugas Tovilavičius. Lenktynininkas atstovavo „JR Motorsport“ komandai.
Džiugo Tovilavičiaus BMW E46 GTR
Džiugo Tovilavičiaus BMW E46 GTR / Organizatorių nuotr.

Varžėsi ir Lietuvos atstovas

Penkių vairuotojų komanda, lenktyniavusi automobiliu BMW E46 GTR, finišą pasiekė 22-oje vietoje. Iš vieno lietuvio ir keturių olandų sudaryta ekipa per 24-ias valandas trasoje apsuko 538-is ratus. Taip pat lietuvio Džiugo Tovilavičiaus ekipa nugalėjo savo klasėje.

Organizatorių nuotr./Džiugo Tovilavičiaus BMW E46 GTR

Greičiausią ratą komanda įveikė per 2 min. ir 13 sek. „JR Motorsport“ komanda į techninio aptarnavimo zoną buvo užsukusi 18-a kartų. Lietuvos lenktyninko komandoje 3,2 litro darbo tūrio BMW E46 GTR taip pat vairavo ir Olandijos pilotai Harry Hildersas, Rogeras Grouwelsas, Gijsas Bessemas ir Koenas Bogaertsas.

Nugalėjo šveicarai

„Dunlop 24H Dubai 2014“ lenktynėse absoliučiai geriausią rezultatą pademonstravo „Stadler Motorsport“ ekipa, kurios sudėtyje lenktyniauja keturi šveicarai ir vienas vokietis. Komanda vairuoja 4,0 litro darbo tūrio „Porsche 997 GT3 R“.

Organizatorių nuotr./Lenktynių akimirka

Lyderiai taip pat nugalėjo „A6 Pro“ klasėje ir per parą trasoje apsuko 603-is ratus, o techninio aptarnavimo zonoje apsilankė 19-a kartų.