Finišavo žurnalistų ralis „Lietuva 2010“ (nuotraukos)

Šeštadienio vakarą Druskininkų kurorte finišavo tarptautinis žurnalistų ralis „Lietuva 2010“. Dvi dienas trukusiame ralyje netrūko įspūdingų akimirkų. Deja, trasoje neišvengta ir avarijų.
Finišvo tarptautinis žurnalistų ralis "Lietuva 2010"
Ralio akimirka / Tomo Digaičio nuotr.

Nugalėtojais tapo Dainiaus Leonavičiaus ir Linos Leonavičiūtės šeiminis ekipažas, ir penktadienį, ir šeštadienį važiavę itin tiksliai ir be klaidų.

Leonavičių ekipažas taip pat triumfavo automobilių su iki 2 l varikliais grupėje. Antrąją vietą šioje grupėje užėmė svečiai iš Ukrainos Aleksejus Močianovas ir Sergejus Kraveco su „Ford Fiesta ST".

Grupėje su daugiau nei 2 l variklais nepavejami buvo Jacekas Jureckis su Arkadiušu Raszewskiu. Jie važiavo mažu, bet ypač galingu „Fiat 500 Abarth". Iki 1,6 l grupėje greičiausi –  su „Toyota Yaris" važiavę Linas Butkus su šturmanu Vidu Onuškevičiumi. Dyzelinių automobilių įskaitoje nugalėjo „Fiat Tempra" važiavę Tomas Žekonis ir Vilma Rutkauskienė.

Komandinėje įskaitoje nugalėjo komanda „Autocar“, už nugaros palikusi kolegas iš „Autopiloto“.

„15min“ komandai ralis nebuvo itin sėkmingas. Tomo Balžeko ir Linos Paliukaitės ekipažas, šeštadienį parodė puikų tempą, bet galutinėje įskaitoje liko penkti. Žilvino Pekarsko ir Giedriaus Žiūros ekipažas nebaigė lenktynių dėl techninių problemų, nors dvi dienas užtikrintai lyderiavo dyzelinių automobilių klasėje. Nuotaikas pataisė puikus Marijano Medinskij ir Aistės Gvildytės pasirodymas – pirmą kart dalyvavę ralyje, jie važiavo užtikrintai ir liko 16 galutinėje įskaitoje.