„Formulės-1“ Europos „Grand Prix“ lenktynėse iš pirmosios eilės vėl startuos „Red Bull“ pilotai

S.Vettelis dar turi galimybių paveržti iš J.Buttono sostą
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / S.Vettelis
Šaltinis: BNS
0

Sekmadienį „Formulės-1“ pasaulio čempionato devintą etapą – Europos „Grand Prix“ lenktynes – iš pirmos pozicijos vėl pradės abu „Red Bull“ komandos pilotai: vokietis Sebastianas Vettelis ir australas Markas Webberis.

Šeštadienį vieną 5,419 km ilgio Valensijos (Ispanija) trasos ratą S.Vettelis įveikė per 1 minutę 37,587 sekundės ir, ketvirtą kartą šiame sezone laimėjęs kvalifikaciją, vos 0,075 sekundės aplenkė M.Webberį bei „Red Bull“ komandai iškovojo jau aštuntą pirmą startinę vietą šį sezoną.

Trečias šeštadienio kvalifikacijoje liko pastarųjų dviejų etapų laimėtojas ir sezono lyderis „Mclaren“ komandos narys Lewisas Hamiltonas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 0,382 sekundės.

Ketvirtą ir penktą vietas kvalifikacijoje užėmė „Ferrari“ pilotai atitinkamai ispanas Fernando Alonso ir brazilas Felipe Massa, o čempiono titulą ginantis britas Jensonas Buttonas („McLaren“) startuos iš septintos pozicijos.