Greičiausiu Lietuvos lenktynininku tapo trigubą pergalę pasiekęs Ignas Gelžinis

Šeštadienio popietę Trakų pašonėje baigėsi GAZAS.LT geriausio Lietuvos lenktynininko rinkimai. Juo tapo stabiliai ir užtikrintai važiavęs FIA akademijos narys Ignas Gelžinis.
Ignas Gelžinis
Ignas Gelžinis / Tomo Markelevičiaus nuotr.

Ignas Gelžinis tiek „Seat Leon FR“, tiek „Toyota GT86“ automobiliu trasą įveikė per identišką laiką. Abiem automobiliais važiuodamas jis distancijoje sugaišo po 48,07 sekundės. Jam ir atiteko visi trys diplomai – greičiausio „Seat Leon FR“, „Toyota GT86“ vairuotojo ir absoliutaus nugalėtojo titulas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Varžybų akimirka

Viena pozicija ir vos 17 šimtųjų sekundės dalių nuo lyderio atsiliko Dominykas Butvilas. Jo laikas, užfiksuotas važiuojant abiem automobiliais irgi buvo praktiškai identiškas. Jis vos viena šimtąja sekundės dalimi buvo greitesnis prie „Toyota“ vairo.

Trečią vietą laimėjo „Flameris racing – Eneos“ komandos atstovas ir slalomo varžybų meistras Karolis Raišys. Varžybas laimėjusiam Ignui Gelžiniui jis nusileido 3,57 sek.