Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti
Trečiadienis 2015.10.07
Pranešk naujieną
Daugiau orai.lt

„Infiniti“ plius „Red Bull Racing“ lygu „Infiniti RBR“

Red Bull Racing lenktyninis bolidas
Gamintojo nuotr. / Red Bull Racing lenktyninis bolidas
Šaltinis: 15min.lt
A A

Ne, nieko oficialaus apie tai, kad „Formulės-1“ komanda „Red Bull Racing“ ruošiasi keisti pavadinimą.

Daugiau Gazas.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Paryžiaus automobilių parodoje buvo prabilta apie tai, kad „Infiniti“ norėtų tapti „Red Bull Racing“ komandos dalininke. Tokiu būdų „Infiniti“ galėtų plačiau reklamuoti savo prekės ženklą pasauliniu mastu, taip pat žengti į sporto pasaulį. Ir galimybių tokiam scenarijui tikrai yra.

Visgi „Infiniti“ yra „Nissan“ prabangių automobilių padalinys, o „Nissan“ yra sudarę aljansą su „Renault“, kurie tiekia variklius „Red Bull Racing“ komandai. Taip, kai kurios matematinės formulės paprastesnės...

Tačiau viskas kol kas labai miglota ir kelia daugiau klausimų, nei pateikia atsakymų. „Red Bull Racing“ komanda yra nepriklausoma ir kol kas jie puikiai save išmaitina vien tik iš lėšų, kurias skiria energetinių gėrimų gamintojas.

„Infiniti“ taip pat neskuba priimti kažkokių sprendimų, nors norėtų tapti komandos dalimi. Šiuo metu šis gamintojas remia komandą automobiliais, tuo tarpu „Red Bull Racing“ komandos bolidai ir darbuotojų apranga papuošta nedideliais „Infiniti“ logotipais.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas.lt