Jaunieji lenktynininkai varžėsi Lenkijoje

Trys kartingo „BMW Formulės Mini“ dalyviai praėjusį savaitgalį varžėsi Lenkijos „Mini Rok“ čempionate, vykusiame Stary Kisielin miestelyje esančioje trasoje. Prie Roko Baciuškos, Aurimo Blažulionio ir Gusto Grinbergo prisijungė ir Lietuvos kartingo čempionate lenktyniaujantis Ignas Dagilis. Tarp 26 „Mini Rok“ klasės dalyvių lietuviai lenktyniavo užtikrintai ir, nors prizinių vietų neužėmė, tačiau pelnė įskaitinių taškų, o kai kuriuose važiavimuose kovėsi ir dėl vietų pirmame dešimtuke.
BMW FMINI varžybos Lenkijoje
BMW FMINI varžybos Lenkijoje / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Kartingai

Pirmųjų lenktynių kvalifikacijoje geriausiai sekėsi Ignui Dagiliui. Jis iškovojo net šeštą starto poziciją, tačiau pusfinalio važiavime finišavo vienuoliktas. A.Blažulionis pusfinalį baigė 12, o G.Grinbergas 16. R.Baciuškai nepavyko finišuoti dėl kartingo gedimo. Pirmasis finalas geriausiai susiklostė G.Grinbergui. Startavęs iš 16 vietos, po antrame posūkyje įvykusio susidūrimo jis nukrito  į 22 poziciją, tačiau per 16 ratų sugebėjo aplenkti net 12 varžovų ir finišą pasiekė 10 vietoje. 11 finišavo I.Dagilis, 13 – R.Baciuška, 17 – A.Blažulionis.

Antroji lenktynių diena sėkmingiausiai prasidėjo ir baigėsi A.Blažulioniui. Kvalifikacijoje iškovojęs 6 vietą, jis pusfinalio važiavime buvo pakilęs net iki trečios pozicijos, tačiau po susidūrimo su varžovu apsisuko ir finišavo 16. Finale Aurimas nenuleido rankų ir po aštrios kovos finišą pasiekė 11.  I.Dagilis buvo 13, o G.Grinbergas – 16. Labiausiai nepasisekė R.Baciuškai. Ir pusfinalio, ir finalo važiavimus jis buvo priverstas baigti jau po pirmųjų ratų. Nepatikimai veikusi technika neleido šiam sportininkui pademonstruoti tikrojo pajėgumo.

„BMW Formulės Mini“ dalyviai jau sugrįžo į Lietuvą ir ruošiasi ateinantį savaitgalį Smalininkuose įvyksiančiam ketvirtam Lietuvos Taurės etapui. Po trijų etapų turnyrinės lentelės priekyje žengia R.Baciuška, antrą vietą užima G. Grinbergas, trečią – Kasparas Vaškelis.