Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jeigu Michaelis Schumacheris pabus iš komos, jam teks išmokti valgyti, vaikščioti ir kalbėti iš naujo

Michaelis Schumacheris
„Scanpix“ nuotr. / Michaelis Schumacheris
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kembridžo universiteto profesorius Peteris Hutchinsonas sako, kad daugkartinis F-1 čempionas Michaelis Schumacheris, pabudęs iš komos, gali niekada nebebūti toks, koks buvo iki nelaimės, įvykusios Prancūzijos Alpėse.

Kaip rašo „Mirrror“, britų profesoriaus teigimu, M.Schumacheriui, pabudus iš komos, gali tekti iš naujo mokytis vaikščioti, kalbėti ir valgyti.

P.Hutchinsonas teigia, kad sportininkas gali niekada nebebūti tuo pačiu žmogumi, kokiu buvo iki nelaimės. Jau 132 dienas kai M.Schumacheris yra komoje.

„Jis greičiausiai sugrįš į pasaulį, kurio nepažįsta, kuriame viskas pasikeitė. Jis grįš į realybę, prie kurios nėra įpratęs“, – sakė profesorius.

Vokiečių žurnalas „Focus“ penktadienį rašė, kad „panašu, jog M.Schumacheris laimėjo kovą prieš mirtį, tačiau jis vis dar turi kautis dėl savo gyvenimo“.

Jam, ko gero, teks išmokti pagrindinių dalykų – valgyti, kalbėti, vaikščioti, – kalbėjo P.Hutchinsonas.

„M.Schumacheris daugiau nebebus M.Scumacheriu. Jam teks rasti būdą priimti naujas sąlygas, naujus poreikius išmokti pagrindinių dalykų – valgyti, kalbėti, vaikščioti. Gali būti, kad tai nebus lengva“, – kalbėjo P.Hutchinsonas.

Neseniai buvo paplitę pranešimų, kad sportininkas pabudo iš komos, tačiau M.Schumacherio vadybininkė juos paneigė. Sportininko artimieji nepraranda vilties, kad M.Schumacheris pabus iš komos ir išsikapstys.

Praėjusių metų pabaigoje M.Schumacheris patyrė sunkią galvos traumą slidinėdamas Prancūzijos Alpėse. Po šio incidento gydytojai sukėlė jam dirbtinę komą.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas