Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ar bus kas įdomaus Kačerginėje šiemet? Be abejo, „Fast Lap“!

2010 m. „Fast Lap“ varžybų 4-oji kova
Algirdo Venskaus nuotr. / 2010 m. „Fast Lap“ varžybų 4-oji kova
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečią pavasarį iš eilės po žiemos sąstingio svietą budina ne vien saulelė atkopdama, bet ir netylančios kalbos apie artėjančias „Fast Lap“ lenktynes. Vieni neriasi iš kailio, siekdami užauginti renginiui dar didesnius sparnus, kiti būgštauja, ar spės surankioti per žiemą išnarstytus žaislus iki pirmojo starto, o treti tiesiog su nekantrumu laukia geros nuotaikos ir greičio fiestos, spėliodami, kokių siurprizų šioji pateiks šiemet. Aišku viena – „Fast Lap“ įvyks. Neišvengiamai!

Tradiciškai planuojami keturi etapai, iš kurių du vyks Lietuvoje, Kačerginės „Nemuno Žiede“, o likusieji Latvijoje, Rygos „Bikernieki“ trasoje. Nors ir buvo atsisakyta trečios, praeitame sezone išbandytos „Pärnu“ trasos Estijoje, įvairovės ištroškusiems dalyviams nereikėtų nusivilti! Latvijos „Bikernieki“ žiede vieno iš etapų metu bus važiuojama „Moto“ konfigūracijos trasoje. Šioji yra sudėtingesnė už „Auto“ žiedą ir pareikalaus iš lenktynininkų gerokai daugiau įgūdžių. O antrojo etapo „Nemuno Žiede“ ir finalinio – „Fast Lap“ sezone, metu bus taip pat pakoreguota tradicinė trasos konfigūracija, todėl visi šio sezono etapai žada būti skirtingi.

Sezono tvarkaraštis šiemet glaustesnis – pirmas ir paskutinis etapai jaukiai prisiglaudę prie kalendorinės vasaros, kas turėtų garantuoti šiltus ir saulėtus orus visų etapų metu. Tvarkaraštis atrodo taip:
I etapas gegužės 14 d. – Lietuva („Nemuno žiedas“, standartinė konfigūracija);
II etapas birželio 18 d. – Latvija („Bikernieki“ – „Moto“ konfigūracija);
III etapas liepos 9 d. – Latvija („Bikernieki“ – „Auto“ konfigūracija);
IV etapas rugsėjo 3 d. – Lietuva („Nemuno žiedas“ – pakeista konfigūracija).

Šiemet buvo atsisakyta „Open“ klasės, kurioje dalyviai važiuodavo su slick tipo padangomis bei saugos lankais ir bendroje įskaitoje dėl prizinių vietų nesivaržė. Taigi liko tradicinės keturios automobilių klasės, suskirstytos pagal variklių darbinį turį: A1600, A2000, A3000 ir A3000+.

Naujiena šį sezoną yra komandinė įskaita. Dalyviai gali burtis į neriboto dydžio komandas, nepriklausomai nuo automobilių markės, klasės bei kitų aspektų. Skaičiuojant tokios įskaitos taškus bus sumuojami skirtingų klasių komandos narių geriausi rezultatai. Dalyvių neformali kooperacija varžybų ar pasiruošimo joms metu visada buvo populiari tendencija: ypač draugų, pažįstamų rate. Tačiau šiemet tai taps oficialia ir skatintina varžybų naujove, galinčia atnešti ir pergalės laurų: jei ne asmeninėje, tai bent komandinėje įskaitoje.

Ir galiausiai, didžiausioji šio sezono naujiena – „Fast Lap Race“. Tai – trumpų distancijų žiedinės lenktynės, kurios bus integruotos į tradicinio „Fast Lap“ dienotvarkę. Į „Race“ galės registruotis visi norintys, tačiau techniniai reikalavimai automobiliams bus kur kas griežtesni, prilygstantys žiedinėms lenktynėms: saugos lankai, sportinės sėdynės, specialūs diržai ir pan.

Pats važiavimas bus suskirstytas į tris dalis: kvalifikacija, kurioje važiuos visi „Race“ dalyviai (maksimalus skaičius 30) ir kurios metu paaiškės dalyvių starto tvarka bei du įskaitiniai važiavimai po 8 ratus. Jie bus vykdomi tarp reguliarių „Fast Lap“ grupių važiavimų, todėl dienos lenktynių ritmas bus tikrai pašėlęs ir neleis nuobodžiauti nei dalyviams, nei renginio žiūrovams!

Tokios yra pagrindinės šio sezono naujovės. O kas lieka nepakitę? Na, tai tie patys, esminiai „Fast Lap“ elementai: maksimali renginio kokybė, gausus dalyvių skaičius ir išskirtinis jų automobilių parkas. Žinoma, niekad neapsieinama be ypač geros nuotaikos!

Trumpai tariant, gausybė gražių ir teisingų dalykų vienoje vietoje. Nepraleisk progos būti to dalimi – jau gegužės 14 d.!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas