Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kvalifikaciniuose „European Rallycross Challenge“ važiavimuose ir toliau lyderiauja lietuviai

Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Varžybų akimirka
Šaltinis: gazas.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilkyčių ralio kroso trasoje 9 val. prasidėjusiuose pirmuosiuose kvalifikaciniuose važiavimuose sėkmingai pasirodė Lietuvos atstovai. Namų trasoje tautiečiai aplenkė ne vieną svečią iš užsienio.

Varžybas Vilkyčių trasoje tiesiogiai transliuoja portalas 15min.lt kartu su zoomtv.lt – tiesioginę vaizdo transliaciją portale 15min.lt bus galima stebėti nuo 13.45 val. Žiūrovai turės galimybę išvysti trečiąjį kvalifikacinį važiavimą bei finalus, kurie prasidės 16 val.

Papildyta 14.57

Trečias kvalifikacinis važiavimas „Super Cars“ klasėje vėl buvo sėkmingas Pauliui Pleskovui. Jis už savęs paliko antroje vietoje finišavusį Romaną Stepanenko ir trečioje vietoje važiavimą baigusį Lukaszą Zollą.

„Vilkyčių Cup“ taurėje toliau dominuoja Domas Vercinskas. Jis paskutiniame rate aplenkė Bartlomiejų Ruszczynskį. Trečias finišavo Witoldas Starobratas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr./Domas Vercinskas

„Super 1600“ dalyvių gretose vėl niekas nesustabdė Lauryno Diržininko. Antras finišavo Martins Porietis, o trečioje vietoje – Svenas Seeligeris.

„Touring Cars“ klasėje trečiame važiavime greičiausias buvo Josas Sterkensas su „Volvo C30“. Už jo finišavo vokietis Marco Wittkovski. Trečia pozicija atiteko Filipui Baelusui.

FInaliniai važiavimai, po kurių paaiškės nugalėtojai klasėse, vyks 15.15 val.

Papildyta 12.36

Antrame kvalifikaciniame važiavime, „Super Cars“ klasėje pirmasis finišo liniją kirto Paulius Pleskovas. Jis paskutiniame posūkyje aplenkė į Džokerio ratą pasukusį Romaną Stepanenko. Trečias liko Lukaszas Zollas su „Škoda Fabia MK2“.

Finišuoti šiame važiavime nepavyko dviems lenktynininkams – Berndui Schomakeriui ir Olegui Grishinui.

„Touring Cars“ klasėje šį kartą greičiausias buvo Filipas Baelusas. Jis aplenkė Josą Sterkensą, o Marco Wittkovski finišo pasiekti nesugebėjo.

„Super 1600“ klasėje vokietis Svenas Seeligeris vos 0,259 sekundės aplenkė Lauryną Diržininką, o trečias finišavo Gergely Martonas iš Vengrijos. Beje, Laurynas Diržininkas po dviejų kvalifikacinių važiavimų klasifikuojamas pirmoje klasės vietoje.

„Vilkyčiai Cup“ taurėje toliau užtikrintai pirmauja Domas Vercinskas. Jis beveik viena sekunde aplenkė lenką Bartlomiejų Ruszczynskį su „Alfa Romeo 156“. Į trečią vietą antrame kvalifikaciniame važiavime prasibrovė dar vienas tautietis – „Opel Astra“ vairuojantis Rokas Jakubauskas.

Pirmieji kvalifikaciniai važiavimai

„Super Cars“ klasėje greičiausias buvo Romanas Stepanenko iš Rusijos, vairavęs „Citroen C4“. Jis 1,45 sek. aplenkė lietuvį Paulių Pleskovą. Trečias finišavo vokietis Berndas Schomakeris.

„Super 1600“ greičiausias buvo Laurynas Diržininkas su „Lada 2108“. Jis vos 0,019 sek. aplenkė latvį Martins Porietį. Trečias pirmame važiavime finišavo vengras Gergely Marton su „Škoda Fabia“.

Rūtos Nedzelskienės nuotr./Varžybų akimirka
Rūtos Nedzelskienės nuotr./Domas Vercinskas

„Touring Cars“ klasėje pirmasis finišavo Josas Sterkensas su „Volvo C30“. Antras, atsilikęs dviem sekundėmis liko Filipas Baelusas su analogišku automobiliu. Paskutinis liko vokietis Marco Wittkovski su „VW Golf“.

„Vilkyčiai Cup“ taurėje pirmą rezultatą užfiksavo Mitchalas Genstwa iš Lenkijos. Antras, atsilikęs keturiomis sekundėmis atvažiavo Domas Vercinskas su „LADA 2108“. Trečią laiką parodė Bartalomiejus Ruszczynski su „Alfa Romeo 156“.

Antrieji kvalifikaciniai važiavimai prasidės 11 val.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas