Lenkijoje nugalėjęs Ignas Gelžinis pakilo į antrąją „Porsche Carrera GT3 Challenge“ vietą

Rugsėjo 26-28 dienomis Lenkijos „Tor Poznan“ trasoje vyko priešpaskutinis šių metų Centrinės Europos „Porsche Carrera GT3 Challenge“ taurės etapas, kuriame „Juta Racing“ komandos atstovas Ignas Gelžinis lipo ant aukščiausiojo nugalėtojų pakylos laiptelio.
Ignas Gelžinis

Puikiai kvalifikaciniuose važiavimuose pasirodęs I.Gelžinis pelnė pirmąją startinę poziciją pirmajam važiavimui, už savo nugaros palikęs kitą „Juta Racing“ atstovą lenką Adamą Gladyszą. Antrajam važiavimui pirmoji startinė pozicija atiteko A.Gladyszui, o lietuvis liko antras.

Pirmojo važiavimo starto metu I.Gelžiniui kelią užkirto vienas iš svečio teisėmis besivaržiusių lenktyninkų, todėl lietuvis smuktelėjo į trečiąją vietą. Vis dėlto, išlaikyti šios pozicijos taip pat nepavyko ir, į priekį praleidęs Andrzejų Lewandowskį, I.Gelžinis finišavo ketvirtas. Važiavimo nugalėtoju tapo lenkas Stefanas Bilinskis, o A.Gladyszas finišo liniją kirto antroje vietoje.

Lietuvis atsitiesė antrame važiavime, kai iškart po starto pakilo į pirmąją poziciją. Nors vėliau I.Gelžinį aplenkė A.Lewandowskis, lenkas padarė klaidą ir I.Gelžinis susigrąžino pirmąją poziciją, kurią išsaugojo iki finišo. A.Gladyszas finišavo antras, o paskutinę vietą prizininkų trejete pelnė  S.Bilinskis. Suklydęs A.Lewandowskis finišo liniją kirto tik dešimtas.

Pergalė leido I.Gelžiniui su 182 taškais pakilti į antrąją bendrosios įskaitos vietą. A.Lewandowskis smuktelėjo į trečiąją ir nuo lietuvio atsilieka vienu tašku.  Likus vienam etapui iki sezono pabaigos bendrosios įskaitos lyderiu išliko 208 taškus surinkęs S.Bilinskis, kuris jau beveik užsitikrino čempiono titulą.

Paskutinis Vidurio Europos „Porsche Carrera GT3 Cup Challenge“ taurės etapas vyks spalio 3-4 dienomis Čekijos „Brno“ trasoje.