Lietuvių ekipažas užėmė 25-ąją vietą

Šeštadienį įveikę 227 km ilgio keturioliktąjį etapą (bendras etapo ilgis – 792 km, įskaitiniai – 227 km) Dakaro lenktynių dalyviai grįžo į Buenos Aires, kur sausio pradžioje startavo. Grįžo gerokai praretėjusiomis gretomis, tačiau tarp pasiekusių finišą – ir trys lietuviai.
Dakaro ralis
Dakaro ralis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį etape 71 vietą užėmė motocklininkas Mindaugas Slapšys. Beje, tai geriausias jo rezultatas lenktynėse (3 etape jis buvo 72-as, 13-ame – 77-as). Galutinėje įskaitoje 28 metų sportininkas, važiavęs KTM motociklu, užėmė 99-ą vietą. Dakaro nugalėtoju šiemet tapo ispanas Markas Coma.

Automobilių lenktynėse Aurelijus Petraitis ir Antanas Juknevičius šeštadienį finišavo 53-i. Etapą laimėjo G.De Villierso ekipažas, kuris tapo ir bendros įskaitos nugalėtoju. O Lietuvos atstovai lenktynes baigė 25-oje vietoje.