Lietuvos kartingo žvaigždė R.Baciuška triumfavo Ispanijoje

Lietuvos kartingo žvaigždė Rokas Baciuška puikiai žinomas automobilių sporto aistruoliams. Gimtojoje Tauragėje kartingo virusu užsikrėtęs ir „RKV-Racing“ komandai Lietuvoje atstovaujantis 13-os metų jaunuolis jau ne kartą yra sužibėjęs Europos čempionato varžybose, na o šią savaitę šis karto trasų meistras triumfavo Ispanijoje.
Rokas Baciuška
Rokas Baciuška / Komandos nuotr.
Temos: 1 Kartingai

Prie Valensijos įsikūrusiame „Lucas Guerrero Chiva“ kartodrome lapkričio 25-29 dienomis vyksta „Rotax MAX Challenge Grand Finals 2014“ varžybos, po kurių kvalifikacinių važiavimų lietuvių „RKV-Racing“ komandos atstovas tapo vienvaldžiu lyderiu – Rokas Baciuška parodė geriausią kvalifikacinių važiavimų laiką savo klasėje.

Po kvalifikacinių važiavimų Rokas Baciuška – pirmas tarp juniorų. Antroje vietoje liko rusų kartingo žvaigždė Denisas Mavlanovas, o trečioje – australas Bryce Fullwoodas. Roko Baciuškos geriausias rato įveikimo laikas Valensijos trasoje – 58,631 sekundės. Kvalifikaciniuose važiavimuose iš viso varžėsi 72 sportininkai.

Komandos nuotr./Rokas Baciuška

Dar vienas lietuvis, tos pačios „RKV-Racing“ komandos narys Laurynas Razas, važiuojantis „DD2“ klasėje, po kvalifikacinių važiavimų užėmė 24 vietą.