Naktinės „Formulės-1“ lenktynės Singapūre – F.Alonso triumfas (papildyta 19.20 val.)

15-asis „Formulės–1“ čempionato etapas Singapūro trasoje susiklostė dramatiškai. Naktinėse lenktynėse netrūko atkaklios kovos dėl pozicijų, incidentų ir saugos automobilio fazių.
Fernando Alonso naktinėje Singapūro trasoje
Fernando Alonso naktinėje Singapūro trasoje / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmą vietą lenktynėse užėmė ispanas Fernando Alonso („Ferrari“), pirmavęs nuo pat pirmo rato.

Tai buvo ketvirtoji Ispanijos lenktynininko pergalė šį sezoną bei 25-oji per visą karjerą šiose lenktynėse.

Antras liko vokietis Sebastianas Vettelis („Red Bull“), trečias – autralas Markas Webberis („Red Bull“).

Ketvirtas finišavo čempiono titulą ginantis britas Jensonas Buttonas („McLaren“).

Singapūro „Grand Prix“ rezultatai

1. Fernando Alonso (Ispanija), „Ferrari“   1 val. 57 min. 53,579 sek.
2. Sebastianas Vettelis (Vokietija), „Red Bull“       atsiliko 0,293 sek.
10. Felipe Massa (Brazilija), „Ferrari“                  1:53,297

Sezono lyderio poziciją bendrojoje įskaitoje išsaugojo australas Markas Webberis. Jis turi 202 taškus ir jau tik devyniais lenkia į antrą vietą iš trečiosios pakilusį F.Alonso, kuris laimėjo antrą etapą iš eilės.

Antrų lenktynių iš eilės nebaigęs britas Lewisas Hamiltonas su 182 taškais smuktelėjo į trečią poziciją.

Čempiono titulą ginantis J.Buttonas yra penktas, tačiau nuo lyderio atsilieka tik 25 taškais.

„Formulės-1“ čempionato lyderių rikiuotė bendrojoje sezono įskaitoje

1. Markas Webberis (Australija)        202 tšk.