Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prasidėjo žiemos entuziastams skirtos „Winter beaterių“ dienos „Nemuno žiede“

„Winter beaterių“ diena „Nemuno žiede“
Igno Galaunės nuotr. / „Winter beaterių“ diena „Nemuno žiede“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Praėjusį savaitgalį „Nemuno žiedo“ lenktynių trasoje pašėlti pakviesti automobilių sporto mėgėjai ne tik su entuziazmu atsiliepė į kvietimą, bet ir renginį pakrikštijo „Winter beaterių“ dienomis.

Ateinantį savaitgalį, sausio 25-26 dienomis, taip pat vėl kviečiami visi automobilių vairavimo mėgėjai. Čia šeštadienį jie galės laisvai važinėti dalyje „Nemuno žiedo“ lenktynių trasos. O sekmadienį, po geros šeštadienio treniruotės, visi norintys galės susirungti slalomo trasoje.

Praėjusį šeštadienį jau nuo 11 valandos prie vartų rikiavosi automobilių sporto fanatikai. Tą dieną vyko treniruotės. Kiekvienas norintis su bet kokiu automobiliu galėjo išbandyti žiemos teikiamus malonumus. Važiavimo slidžia kelio danga sugebėjimus buvo galima patobulinti senojoje, mišku besidriekiančioje  lenktynių trasoje. Treniruotėje dalyvavo patys įvairiausi automobiliai: nuo galingų „drifto“ bolidų iki įprastų šeimyninių automobilių. Dalyviai buvo maloniai nustebinti, nes jų palaikyti atvyko gausus žiūrovų būrys.

Sekmadienį vyko „Žiemos slalomo čempionato“ pirmasis etapas, kuris pakvietė visus pasivaržyti ir išsiaiškinti, kuris yra geresnis. Pirmajame etape dalyvavo daugiau negu 30 dalyvių. Jiems teko įveikti ypatingai slidžią slalomo trasą. Šį kartą laimėjo ne tie, kurie važiavo greičio pedalą nuspaudę iki dugno, bet tie, kurie vairavo atsargiai. Tai įrodo ir tai, kad priekiniais varomais ratais automobilinių klasėje antrąją vietą  laimėjo dalyvis, važiavęs su „VW Caddy“ automobiliu.

Organizatoriai primena, kad tokie renginiai „Nemuno žiedo“ trasoje planuojami kiekvieną savaitgalį kol tik leis oro sąlygos ir  kviečia visus atvykti ir pajausti vairavimo malonumą žiemiškoje trasoje.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas