Sebastienas Loebas septintą kartą iš eilės laimėjo Vokietijos ralį (nuotraukos)

Vokietijos ralį – devintąjį pasaulio automobilių ralio čempionato etapą – sekmadienį septintą kartą iš eilės laimėjo citroeną vairuojantis bei nugalėtojo titulą ginantis šešiskart planetos čempionas ir sezono lyderis bendrojoje įskaitoje prancūzas Sebastienas Loebas.
Sebastianas Loebas
Sebastianas Loebas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Per tris dienas devynis greičio ruožus laimėjęs prancūzas 51,3 sekundės aplenkė komandos draugą ispaną Danį Sordo, kuris liko antras.

Trečioje pozicijoje liko dar vienas prancūzas su citroenu Sebastienas Ogieras. Jis nuo lyderio atsiliko daugiau kaip dviem minutėmis.

Etapo įskaita

1. Sebastienas Loebas (Prancūzija), „Citroen“ 3 val. 59 min. 38,3 sek.
2. Dani Sordo (Ispanija), „Citroen“ atsiliko 51,3 sek.
10.Patrikas Sandellas (Švedija), „Škoda“ 17:58,8

Bendrojoje įskaitoje S.Loebas po aštuonių etapų turi jau 191 tašką ir gerokai lenkia artimiausius konkurentus – tautietį Sebastieną Ogierą (133 tšk.) bei trečioje pozicijoje esantį suomį Jari Matti Latvalą (117 taškų).

Bendroji įskaita

1. Sebastienas Loebas (Prancūzija) 191 tšk.