Slovakijoje Ignas Gelžinis dar kartą lipo ant prizininkų pakylos

Rugpjūčio 22-24 dienomis Slovakijos žiede „Juta Racing“ komanda dalyvavo penktajame Centrinės Europos „Porsche Carrera GT3 Challenge“ taurės etape.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Ignas Gelžinis

Slovakijos žiedas – viena naujausių ir moderniausių trasų Europoje. Ilgos ir plačios tiesiosios puikiai suderintos su  užtęstais ir aštriais posūkiais bei dirbtiniais kalneliais. Tokios trasos charakteristikos atskleidžia tikrąjį lenktynininkų meistriškumą.

„Juta Racing“ komandos garbę ginantis Ignas Gelžinis kvalifikacijoje demonstravo puikų tempą ir tiek pirmajam, tiek antrajam važiavimams pelnė antrąją startinę poziciją, nusileidęs tik lenkui Stefanui Bilinskiui. Kitas „Juta Racing“ atstovas lenkas Adamas Gladyszas abu kartus liko trečioje vietoje.

Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka

Pirmame važiavime I.Gelžiniui nepavyko gerai startuoti ir dėl to po starto nukrito į ketvirtąją poziciją. Nors lietuvis ir spaudė varžovus, pagerinti pozicijos jam nepavyko.

Nugalėtoju tapo S.Bilinskis, nuo kurio I.Gelžinis atsiliko tik 1,141 sek. A.Gladyszas finišavo trečioje vietoje.

Antrame važiavime I.Gelžinis startavo kur kas geriau, tačiau nepaisant to, po starto smuktelėjo į trečiąją poziciją už Andrzejaus Lewandowskio. Ir šiame važiavime aukštą tempą palaikęs lietuvis nepasidavė ir važiavimo pabaigoje susigrąžino antrąją poziciją. Nugalėtoju dar kartą tapo S.Bilinkis, o A.Gladyszas tenkinosi ketvirta vieta.

Bendroje įskaitoje po šio etapo I.Gelžinis su 148 taškais išsaugojo trečiąją poziciją. Nuo antroje vietoje esančio A.Lewandowskio jis atsilieka 8 taškais. Bendrosios įskaitos lyderiu išliko S.Bilinskis, kurio sąskaitoje – 172 taškai. A.Gladyszas su 135 taškais žengia ketvirtas.

Rugsėjo 26-28 dienomis „Porsche Carrera GT3 Challenge“ taurė sugrįš į „Tor Poznan“ trasą Lenkijoje, kurioje vyks šeštasis taurės etapas.