Trečiąjį „Formulės 1“ etapą Bahreine laimėjo Sebastianas Vettelis

Trečiasis „Formulės 1“ etapas baigėsi vokiečio Sebastiano Vettelio pergale. Antrąją vietą laimėjo Lewisas Hamiltonas, trečią – pole poziciją kvalifikacijoje iškovojęs Valtteri Bottas. Fernando Alonso vėl nefinišavo lenktynėse, o Maxas Verstappenas baigė lenktynes joms dar neįpusėjus dėl stabdžių sistemos gedimo.
Formulės 1 etapas Bahreine, S.Vettelis
Formulės 1 etapas Bahreine / Scanpix nuotr.

Tai jau antroji „Ferrari“ komandos pergalė šių metų „Formulės 1“ etape. Dar vieną pergalę turi „Mercedes“ komanda, kurios vienas vairuotojų Lewisas Hamiltonas šiose lenktynėse liko antroje vietoje.

- Stoffelis Vandoorne'as „McLaren/Honda“ Nefinišavo

Sebastianas Vettelis pasiekė pergalę po sunkios ir įtemptos kovos. S.Vettelis Bahreine iškovojo jau trečią savo pergalę, anksčiau pirmąją poziciją jis čia pasiekė 2012 ir 2013 m. su „Red Bull“. Iš viso tai jau 44-os laimėtos varžybos S.Vettelio sąskaitoje.

Lenktynėse netrūko siurprizų ir kontaktų. Vienas pirmųjų iš varžybų pasitraukė Maxas Verstappenas, kuris dėl stabdžių gedimo nuskriejo tiesiai į atitvarus. Atvira kova visą laiką vyko tarp Hamiltono, Vettelio, Verstappeno, Botto ir Raikkoneno.

13 rate į trasą buvo išsiųstas „Mercedes-Benz“ saugos automobilis dėl Carloso Sainzo ir Lance'o Strollo kontakto.

Svarbiu lenktynių momentu buvo Lewisui Hamiltonui paskirta bauda. Jis techninio aptarnavimo juostoje gavo 5 sekundžių baudą už tyčinį lenktynininko Danielio Ricciardo pristabdymą.

Vėliau iki finišo važiavo nugalėtojui įkandin, tačiau iki galo jo pasivyti nesugebėjo.

Buvęs čempionas Fernando Alonso liko paskutinėje vietoje. Jis neslėpė pykčio dėl pernelyg silpno „McLaren“ komandos naudojamo „Honda“ variklio.

Komandos vadovams jis teigė, kad dar nėra vairavęs mažesnės galios bolido.