Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilkyčiuose susitiks stipriausi Šiaurės Europos zonos šalių ralio kroso meistrai

NEZ ralio kroso varžybos Vilkyčiuose
T.Markelevičiaus nuotr. / NEZ ralio kroso varžybos Vilkyčiuose
Šaltinis: gazas.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Birželio 2-ą dieną Vilkyčiuose įvykęs Europos ralio kroso iššūkio serijos etapas – ne paskutinis tarptautinio lygio renginys šiemet. Jau liepos 20-ą dieną čia bus surengtos ir dar vienerios Europos lygio varžybos.

Liepos 20-ą dieną Vilkyčių autokroso trasoje bus surengtas pirmasis Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato etapas. Šalia Lietuvos atstovų trasoje išsirikiuos ir sportininkai iš užsienio, kurie varžysis trečiajame Šiaurės Europos zonos šalių etape.

Šiose varžybose jau tapo įprasta matyti norvegus ir kitus Skandinavijos šaių atstovus, apsiginklavusius kelis šimtus arklio galių turinčia technika.

NEZ ralio-kroso varžybos Vilkyčiuose
T.Makelevičiaus nuotr./NEZ ralio kroso varžybos Vilkyčiuose

Varžybų organizatorius Kazimieras Gudžiūnas sako, kad žiūrovams gražių vaizdų tikrai netrūks, nes ankstesnių metų patirtis rodo, kad svečiai iš užsienio tiesiog mėgaujasi Vilkyčiu trasa, taip kurdami šventę žiūrovams.

Tie, kurie Vikyčiuose apsilankys dar liepos 19-ą dieną, šeštadienį, varžybų organizatoriai taip pat turi ką pasiūlyti.

Nuo 13 val. pradės veikti dalyvių parkas, o 16 val. prasidės sportininkų automobilių techninis patikrinimas, kur iš arti bus galima apžiūrėti techninės komisijos narių tikrinamus bolidus.

NEZ ralio-kroso varžybos Vilkyčiuose
T.Makelevičiaus nuotr./NEZ ralio kroso varžybos Vilkyčiuose

Liepos 20-ą dieną, sekmadienį, 9.30 val. prasidės treniruotės, o 11 val. varžybų atidarymo ceremonijos metu vyks dalyvių paradas. Iš karto po to prasidės kovos trasoje. Prizų įteikimo ceremonijos pradžia numatyta 17 val.

Organizatorių nuotr./Varžybų skelbimas
Organizatorių nuotr./Varžybų skelbimas

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas