Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus ralis: Vytautas Švedas liko trečias, nugalėjo Maris Neikšanas (atnaujinta 15.50 val.)

Vilniaus ralis, prieš startą
15min.lt skaitytojos Andrės nuotr. / Vilniaus ralis, prieš startą
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Prie Ukmergės prasidėjęs pirmasis Vilniaus ralio etapas sutraukė daugybę žiūrovų.

Speciali rubrika VILNIAUS RALIS.

Tokį susidomėjimą sukėlė ir puikus oras, ir didelė dalyvių gausa. Jau „Versmės“ trasos posūkyje sugedo „Honda Civic“, pažymėto 34 numeriu, pavarų dėžė, išmuštas ratas. „Opel Astra“ (Nr. 36). pažeidė pusašį. Vėliau sulūžo „VW Golf“ (Nr. 59) pavarų dėžė. Apie tai informavo skaitytojas Saulius.

GR1. Po pirmojo greičio ruožo pirmavo Latvijos ekipažai: Maris Neikšanas ir Raivis Jansonas, Andis Neikšanas ir Peteris Dzirkalas. Trečioje vietoje važiavo Vytautas Švedas su Žilvinu Sakalausku.

GR2. Greičiausias Maris Neikšanas ir Raivis Jansonas, antras Ramūnas Čapkauskas ir Tomas Šipkauskas, trečias Vytautas Švedas ir Žilvinas Sakalauskas. Nuo jų nedaug atsiliko Rokas Lipeikis su Inga Lipeikyte.

GR3. Didžiausią spartą demonstravo Andis Neikšanas ir Peteris Dzirkalas. Antras Vytautas Švedas, Žilvinas Sakalauskas. Trečias Maris Neikšanas ir Raivis Jansonas.

GR4. Greičiausias Rokas Lipeikis su Inga Lipeikyte, antras Vilius Rožukas ir Andrius Šošas, trečias Vytautas Švedas su Žilvinu Sakalausku.

GR5. Vėl greitesni latviai Maris Neikšanas ir Raivis Jansonas. Antras Vytautas Švedas, trečias Andris Neikšanas. Rokas Lipeikis ketvirtas, penktas Ramūnas Čapkauskas.

GR6. Lietuviai greičiausi. Pirmas Vytautas Švedas, antras Rokas Lipeikis, trečias Ramūnas Čapkauskas.

Bendroje įskaitoje kol kas pirmauja latviai Maris Neikšanas ir Raivis Jansonas. Antri lietuviai Vytautas Švedas ir Žilvinas Sakalauskas. Treti latviai Andris Neikšanas ir Perteris Dzirkalas. Rokas Lipeikis su dukra ketvirti.

GR7. Didžiausią spartą demonstravo Ramūnas Čapkauskas su Tomu Šipkausku. Antri Rokas Lipeikis ir Inga Lipeikytė. Treti Maris Neikšanas ir Raivis Jansonas.

GR8. Greičiausi vėl latviai Andris Neikšanas ir Peteris Dzirkalas. Antri Maris Neikšanas ir Raivis Jansonas. Treti Vytautas Švedas ir Žilvinas Sakalauskas.

GR9. Andis Neikšanas greičiausias, antras Ramūnas Čapkauskas, trečias Maris Neikšanas.

Bendroje įskaitoje po visų devynių ruožų nugalėjo Mario Neikšano ir Raivio Jansono ekipažas, antri   Andris Neikšanas ir Peteris Dzirkalas,  trečias Vytautas Švedas.

Rezultatus galite matyti ir čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas