„Vodafone“ rems „McLaren“ ekipą iki 2013 m. pabaigos

Šiuo metu antrą vietą „Formulės-1“ čempionate užimanti „Vodafone McLaren Mercedes“ ekipa Korėjos GP išvakarėse pratęsė bendradarbiavimo sutartį su kompanija „Vodafone“. Britų mobiliojo ryšio operatorius įsipareigojo būti pagrindinis komandos rėmėjas iki 2013 metų sezono pabaigos.
L.Hamiltonas
L.Hamiltonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 „Formulė 1“

„McLaren“ ir „Vodafone“ bendradarbiauja nuo 2007 metų, per tą laiką ekipos lenktynininkai laimėjo 21 etapą, o Lewisas Hamiltonas 2008 m. tapo planetos čempionu.

„Mūsų bendradarbiavimas yra puikus pavyzdys, kaip galima pasiekti ir aukštus sportinius rezultatus, ir suderinti rinkodaros projektų sėkmę. Džiaugiamės, kad sutartis pratęsta – tai padės mums įsitvirtinti naujose rinkose“, – teigiama „Vodafone“ pranešime.

Šių metų čempionate, iki kurio pabaigos liko 3 etapai, „Vodafone McLaren“ komanda turi 381 tašką, pirmenybėse pirmauja 426 taškus pelnę „Red Bull“ atstovai.

Asmeninėje įskaitoje L.Hamiltonas užima 4-ą vietą, Jensonas Buttonas žengia  5-as.

Ateinantį savaitgalį laukia varžybos naujoje Korėjos GP trasoje, lapkričio 7 dieną – Brazilijos GP, o čempionatas baigsis lapkričio 14 d. Abu Dabio GP lenktynėmis.