Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vokiečiai apsauginiai po WRC ralio pagarsėjo griežtumu

Apsauginiai stumdo žiūrovus WRC ralyje Vokietijoje
Apsauginiai stumdo žiūrovus WRC ralyje Vokietijoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vokietija neretai vadinama šalimi, kur taisyklės aukščiau visko. WRC ralyje Vokietijoje tuo buvo galima įsitikinti dar kartą – vokiečiai apsauginiai stumdė ir varinėjo iš trasos išlėkusiam automobiliui pagelbėti atbėgusius fanus.

Incidentas nutiko katariečiui Nasserui Al-Attiyah nulėkus nuo asfalto ir įvažiavus į griovį. Jo „Ford Fiesta“ čia įstrigo ir grupelė ralio gerbėjų bematant pribėgo su vieninteliu tikslu – išstumti automobilį. Tačiau čia įsikišo ralio apsaugos darbuotojai.

Apsauginiai pradėjo stumdyti ir visais įmanomais būdais varyti nuo katariečio automobilio jam pagelbėti norinčius fanus. Apsaugos darbuotojų manymu, N.Al-Attiyah nuo kelio nulėkė pavojingoje vietoje, kur netrukus gali atsidurti ir kitas automobilis, tad jie verčiau būtų palikę katarietį kapanotis vieną.

Vis tik fanų atkaklumas nugalėjo – saujelė įvykio vietoje buvusių apsauginių nesugebėjo nuvyti visų gerbėjų ir šie išstūmė N.Al-Attiyah automobilį bei šūkavimais linkėjo jam sėkmės. Matyt, linkėjo per mažai – dykumų maratonuose ne kartą triumfavęs katarietis WRC ralio Vokietijoje nebaigė. 

VIDEO: Apsauginiai prieš žiūrovus WRC ralyje Vokietijoje
Apsauginiai prieš žiūrovus WRC ralyje Vokietijoje
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas