Benediktas Vanagas demonstruoja puikų tempą – įveikęs pusę trečiadienio distancijos Dakare, jis užima dvidešimtą vietą

Benedikto Vanago ir Andrejaus Rudnickio ekipažas įgauna pagreitį. Pirmomis dienomis jų „OSCar“ kamavo techniniai nesklandumai, tačiau antradienį ekipažas važiavo be problemų ir užėmė 28 vietą. Trečiadienį B.Vanagas kyla dar aukščiau – įpusėjus ketvirtai Dakaro ralio dienai, jis užima dvidešimtą vietą.
Antras greičio ruožas
Antras greičio ruožas / Tomo Tumalovičiaus nuotr.

Ketvirtą Dakaro dieną lenktynių distancija padalinta į dvi dalis po daugiau nei 300 km, iš viso – 657 km. Pirmąją B.Vanagas įveikė per 2 val. 35 min. 39 sek. ir nuo lyderio Nassero Al-Attiyah su MINI automobiliu atsiliko 23 min. 2 sek.

Antrą vietą įveikus pusę distancijos užėmė Carlosas Sainzas, vairuojantis bagį – jis N.Al-Attiyah pralaimi vos 33 sek. Bendros įskaitos Dakaro lyderis Nani Roma – ketvirtas.

Įveikęs pirmą dalį, B.Vanagas po poros valandų pervažiavimo startuos antroje.

Kitas lietuvių ekipažas, Antanas Juknevičius su Vytautu Obolevičiumi, 16 val. 30 min. Lietuvos laiku dar buvo pirmoje etapo dalyje ir po dviejų įskaitinių punktų (5 pirmoje dalyje ir dar 7 – antroje) užėmė 71 vietą. Dėl kol kas nežinomų priežasčių ekipažas prarado daug laiko pačioje šio etapo pradžioje – startavę iš 59 pozicijos, po pirmo įskaitinio punkto lietuviai buvo tik 88.