Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fotopolicija. Kaip sausakimšoje aikštelėje pasistatyti automobilį, kad naujas „SAAB 9-5“ neliktų nepastebėtas? (nuotraukos)

Per dvi vietas perpildytoje aikštelėje pastatyta mašina.
15min.lt nuotr. / Per dvi vietas perpildytoje aikštelėje pastatyta mašina.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Naujienų portalas pateikia pavyzdį, kaip nepatartina vienu automobiliu užimti iškart dviejų stovėjimo vietų, jei tik jūsų nekamuoja noras bet kokia kaina pasipuikuoti apynaujais „ratais“.

Dažnas lietuvis, vairuodamas automobilį, apie kolegas gatvėse bei mašinų stovėjimo aikštelėse negalvoja. Šią mintį patvirtina 15min.lt turimos nuotraukos, kuriose sostinės Ąžuolyno gatvėje, prie „SEB arenos“, užfiksuotas automobilis „SAAB 9-5“.

Šio 2010 metų gamybos juodo sedano vairuotojas mašiną paliko taip atsainiai, tarsi skubėjo ne sportuoti, o gesinti gaisro. O galbūt tokias vairavimo manieras lemia sąmoningas noras pasipuikuoti apynaujais „ratais“?

Sausakimšoje aikštelėje, kurioje tvarkingai buvo išrikiuoti keli šimtai pakankamai gerų automobilių, šis sabas buvo paliktas per dvi vietas. Vairuotojas mašiną pastatė ne tik netiesiai, bet ir akivaizdžiai nepakankamai giliai įvažiavo į tam skirtą vietą: aplinkiniams vairuotojams tapo sunkiau manevruoti, prasilenkti.

Kol šis SAAB keletą valandų taip stovėjo, dažnam atvykėliui tekdavo sukioti ratus po aikštelę, ieškant bent vienos vietos mašinai.

Tai, kad dėmesio ištroškęs SAAB savininkas buvo užėmęs dvi vietas, jam išvažiavus nesunkiai įrodė kiti į „SEB areną“ vėliau atvykę vairuotojai. Ten, kur kreivai buvo numestas naujasis sedanas, be vargo tvarkingai tilpo BMW ir „Honda“ (žr. nuotrauką apačioje).

Portalas 15min.lt ir dienraštis „15min“ tęsia akciją: fotografuok, filmuok keistus kelių reiškinius, neteisingai pastatytus ženklus, kelių erelius, KET pažeidėjus, gatvių teršėjus bei kitokio plauko chuliganus ir siųsk nuotraukas bei video fotopolicija@15min.lt.

Arba pats tapk žurnalistu ir publikuok naujienas skaitytojų portale Ikrauk.15min.lt.

15min.lt nuotr./Tai, kad dėmesio iatroakęs SAAB savininkas buvo užėmęs dvi vietas, jam iavažiavus nesunkiai įrodė kiti į SEB areną vėliau atvykę vairuotojai.
15min.lt nuotr./Tai, kad dėmesio ištroškęs SAAB savininkas buvo užėmęs dvi vietas, jam išvažiavus nesunkiai įrodė kiti į „SEB areną“ vėliau atvykę vairuotojai: čia tvarkingai tilpo BMW ir „Honda“.

 

Komentarai
Temos Fotopolicija
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas