Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno valdininkai rodo „deramą“ pavyzdį: tarnybiniu automobiliu į poilsiavietę prie Kauno marių

Tarnybinis Kauno savivaldybės automobilis prie Kauno marių.
15min.lt skaitytojo Andriaus nuotr. / Tarnybinis Kauno savivaldybės automobilis prie Kauno marių.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Akyla 15min.lt skaitytojo akis padėjo demaskuoti vieno Kauno savivaldybės valdininko galimą piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi. Tarnybiniu automobiliu į vieną iš greta Kauno marių esančių poilsiaviečių nuvykęs savivaldybės tarnautojas to nė nebandė slėpti, tačiau tvirtino ten sustojęs tik trumpam.

Ketvirtadienio pavakarę prie Kauno marių nuvykusio kauniečio dėmesį atkreipė tuščioje aikštelėje stovintis automobilis, ant kurio šono buvo priklijuotas skiriamasis Kauno savivaldybės ženklas.

„Tolėliau buvo besilinksminanti kompanija. Ir visa tai už mūsų pinigus?“ – klausė automobilį nufotografavęs 15min.lt skaitytojas Andrius.

Naujienų portalui 15min.lt pavyko išsiaiškinti, jog Kauno savivaldybei priklausančiu automobiliu „Daewoo Lanos“ į poilsiavietę prie Kauno marių važiavo savivaldybės Nuomos administravimo poskyrio vedėjas Vytautas Petraitis. Vyriškis, iš pradžių tvirtinęs, jog ten jis buvo darbo metu, vėliau savo žodžiais pradėjo abejoti.

„Tai buvo darbo metu. Ne tai, kad darbo metu. bet pačioje darbo pabaigoje. Ten grynai buvo pakeliui važiuota darbo reikalais ir pakeliui buvo sustota. Kada? Tikriausiai buvo penktą valandą grįžtant. Kur važiavau? Važiuota buvo reikalais“, – ne itin rišliai kalbėjo V.Petraitis.

Jo viršininkė, Turto valdymo departamentui vadovaujanti Virginija Žuromskaitė tvirtino nieko apie savo pavaldinio keliones nežinanti.

„Visais atvejais tai traktuojama vienareikšmiškai – savivaldybės turtas yra naudojamas tik savivaldybės reikmėms“, – į kalbas nesileido moteris.

Naudojimąsi tarnybiniais savivaldybės automobiliais prižiūrintis Bendrojo skyriaus vedėjas Alfonsas Jarušauskas patvirtino, jog visu savivaldybės transportu valdininkams galima naudotis tik darbo reikalais.

„Pagal patvirtintas tarnybinių automobilių naudojimo taisykles automobiliai yra skiriami tarnybinėms užduotims ir funkcijoms atlikti. Aišku, darbo metu“, – pabrėžė A.Jarušauskas.

15min.lt skaitytojo Andriaus nuotr./Tarnybinis Kauno savivaldybės automobilis prie Kauno marių.
15min.lt skaitytojo Andriaus nuotr./Tarnybinis Kauno savivaldybės automobilis prie Kauno marių.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas