Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Australo sukurtą Betmeno automobilį vaikosi net naujienų tarnybų sraigtasparniai

Australas pasigamino Betmeno automobilį
odditycentral.com nuotr. / Australas pasigamino Betmeno automobilį
Šaltinis: technologijos.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kol dauguma Betmeno gerbėjų kolekcionuoja herojaus figūrėles bei žaislinius jo automobilio modeliukus, 29-erių metų Zakas Mihajlovič iš Kamdeno (Naujasis Pietų Velsas, Australija) nusprendė susikonstruoti sau tikrą Betmeno automobilį.

Pastaruosius dvejus metus australas praleido modeliuodamas gatvėmis turinčią teisę riedėti Betmeno automobilio versiją iš 1989 metų filmo, kuriame vaidino Michaelas Keatonas. Už šią mašiną Zakui buvo pasiūlyta šešiaženklė pinigų suma, tačiau autorius nusprendė ją pasilikti ir savo pasirodymais linksminti sergančius vaikus.

„Tai mano absoliutus pasididžiavimas ir džiaugsmas. Jeigu nieko daugiau šiame gyvenime nebenuveikčiau, vis vien mirčiau laimingas“, – teigė vyras.

Zakui buvo tik penkeri metai, kai jis pirmą kartą pasižiūrėjo Betmeno filmą ir nuo to laiko jį užvaldė tikra manija. Norėdamas sukurti Betmeno automobilį, gerbėjas suderino savo dvi aistras: meilę juodajam super herojui ir pašaukimą konstruoti automobilius.

 nuotr./Australas pasigamino Betmeno automobilį
odditycentral.com nuotr./Australas pasigamino Betmeno automobilį

Šio projekto idėja gimė prieš ketverius metus. Zakas su savo draugo Scott Cox pagalba ir senelio inžinieriaus konsultacijomis du metus rinko reikalingas dalis, kai kurios iš jų buvo naudojamos originaliame Betmeno filmo automobilyje.

„Nors kulkosvaidžio, kablių ar bombų, deja, surasti nepavyko, tačiau iš filme buvusių automobilių gavau reguliuojamą važiuoklę ir veikiančias turbinas“, – pasakojo betmenobilio kūrėjas.

odditycentral.com nuotr./Australas pasigamino Betmeno automobilį
odditycentral.com nuotr./Australas pasigamino Betmeno automobilį

Nepaisant to, kad mirtinų ginklų mašinoje nerasi, Zako kūrinys spėjo sulaukti daug dėmesio ir įvairių reakcijų. Vieni mano, kad vyras yra tikras „beprotis“, kiti išvydę šį aparatą tiesiog džiaugiasi.

„Kartą važiavau greitkeliu ir pasigirdo keistas triukšmas. Pamaniau, kad kažkas negerai su mano automobiliu, bet tai buvo Devinto naujienų kanalo sraigtasparnis, kuris mane persekiojo“ – prisiminė australas.

Zakas taip pat yra sulaukęs ir itin keistų žmonių pasiūlymų: nuo Dubajaus Šeicho pasiryžimo pakloti milžinišką pinigų sumą mainais už automobilį iki porelės įgeidžio mašiną „pakrikštyti“. Tačiau savininko tai nesudomino.

odditycentral.com nuotr./Australas pasigamino Betmeno automobilį
odditycentral.com nuotr./Australas pasigamino Betmeno automobilį

Zakas tikrai nesutiktų parduoti ar nuomoti savo neįtikėtinos svajonių transporto priemonės. Vietoje to, jis prisidėjo prie „Make-A-Wish“ fondo, kuris pildo mirtinai sergančiųjų vaikų svajones.

„Aš apsirengiu kaip Betmenas ir džiuginu vaikus – kartais pasibeldžiu į jų duris ar išsivežu vakarienės“, – teigia Zakas. Vyras su savo herojumi susipažinti padėjo jau 40-čiai vaikų ir šios veiklos artimiausiu metu nutraukti neketina.

VIDEO: Australo pagamintas Betmeno automobilis
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas