Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Emigrantas paaiškino, kodėl Londono lietuviai moka po 1000 svarų už BMW numerius

Emigrantų BMW registracijos numeriai
Skaitytojo Manto nuotr. / Emigrantų BMW registracijos numeriai
Šaltinis: 15min
87
Skaitysiu vėliau
A A

Diskusijos dėl Didžiojoje Britanijoje gyvenančių emigrantų iš Lietuvos automobilių numerių nesibaigs niekada. Perskaičius skaitytojų komentarus po straipsniais apie registracijos numerius KEKSE, PLIKIS, PADLA ir kt. galima prieiti prie išvados, kad 90 proc. Lietuvos vairuotojų tokią madą smerkia, o Londono lietuviams tokia automobilių „puošyba“ – stilius ir maloni pramoga.

15min šią savaitę gavo daugybę emigrantų laiškų, kuriuose jie pristatė savo ir draugų automobilius, pagražintus registracijos numeriais, turinčiais ir semantinę reikšmę. Sakė mokėję už juos mažiausiai 300 – 1000 svarų sterlingų (380-1266 Eur).

Tačiau nė vienas iš siuntusių negalėjo dorai paaiškinti, kodėl perka tokius išskirtinius numerius, mokėdami už juos daugiau, nei už įprastus.

Laimei, Kęstutis sudėliojo taškus ant „i“.

Pasirodo, skiringai nei mūsų „Regitra“, D.Britanijos automobilių registracijos įstaiga DVLA rengia išskirtinių numerių kombinacijų aukcionus. Tokių numerių kainas galite peržiūrėti paspaudę štai čia.

 

„Ne vien lietuvių emigrantai čia reiškiasi, anglai dar labiau pamišę dėl numerių. Kai kurių lentelių kainos siekia ir pusę milijono. Už savo numerį aš mokėjau 1 tūkstantį svarų, – rašo Kęstutis. – D.Britanijoje truputį kitokia tvarka, nei Lietuvoje registruojant transporto priemones. Čia renkiesi iš jau esamų numerių, o Lietuvoje gali savo susigalvoti“.

Kęstučio automobilio numeris atrodo taip:

Skaitytojo Kętučio. nuotr./Emigranto MINI numeriai​​
Skaitytojo Kętučio. nuotr./Emigranto MINI numeriai

„Rusiško varianto specialiai nesirinkau. Paprasčiausiai DVLA numerių sąraše tokį užtikau. Išsiskirti iš kitų jokio tikslo neturiu. Tik šiaip, kombinacija patiko, tad nusipirkau. Pagrindinis kriterijus – originalumas“, – išsamiai paaiškino skaitytojas, vairuojantis MINI su užrašu MONSTR.​

Komentarai: 87
Temos Londonas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas