Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviai gabens išskirtines dovanas Monako princui

„Judu Vytautas Team“ komanda
Komandos nuotr. / „Judu Vytautas Team“ komanda
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Birželio 3 – 14 d. Lietuvos atstovai „Judu Vytautas Team“ dalyvaus tradiciniame elektra varomų automobilių ralyje iš Sankt Peterburgo į Monaką. Finišuojančius ralio dalyvius pasitiks šių varžybų globėjas Monako princas Albertas II, kuriam Lietuvos ekipažas veža ypatingas dovanas.

Kasmet Europos keliuose vykstančiame elektromobilių maratone, kuris užsuka ir į Lietuvą, šiemet pirmą kartą visą trasą išbandys ir Lietuvos komanda. Lietuvos atstovai per visą Europą keliaus hibridiniu komerciniu automobiliu sukurtu panaudojant „Iveco Daily“ ratų bazę. Jie ne tik įveiks numatytą trasą, bet ir Monako princui gabens Lietuvoje pagamintas dovanas. Labiausiai iš visų išsiskiria elektrinė dviračio pavara „Rubbee“, leidžianti nenaudojant raumenų jėgos nuvažiuoti iki 25 km išvystant maksimalų 25 km/h greitį.

Minėtasis prietaisas greičiau nei per minutę pritvirtinamas prie beveik bet kurio standartinio dviračio su įvairiausio dydžio ratais ar padangomis bei skirtingomis rėmo konstrukcijomis.  

Komandos nuotr./„Rubee“ prietaisas
Komandos nuotr./„Rubee“ prietaisas

„Judu Vytautas Team“ komandos nariai planuoja prie šios dovanos pridėti ir suasmenintus Lietuvos krepšinio rinktinės marškinėlius, su kuriais Monako princas galėtų stebėti Ispanijoje vyksiančio pasaulio krepšinio čempionato varžybas ir palaikyti Lietuvos komandą.

Komandos nariai nenori pamiršti ir žaviosios Monako princo žmonos Charlene. Žymi papuošalų kūrėja, drugelių karalystės įkūrėja, Simona Brazdžionytė ruošia išskirtinę dovaną iš naujosios aksesuarų kolekcijos.

Komandos nuotr./Simona Brazdžionytė
Komandos nuotr./Simona Brazdžionytė

Elektra varomų automobilių ralio metu tikimasi atkreipti visuomenės dėmesį į naujo tipo transporto priemones, kurios yra gerokai švaresnės ir draugiškesnės aplinkai. „Judu Vytautas Team“ tikisi, kad Monako princui gabenamos dovanos prisidės prie glaudesnio bendradarbiavimo su Lietuva, ekologiškai švarių transporto priemonių propagavimo mūsų šalyje ir paskatins maratono organizatorius prijungti Vilniaus miestą į kitų metų kelionių žemėlapį. 

Komandos nuotr./„Judu Vytautas Team“ komanda
Komandos nuotr./„Judu Vytautas Team“ komanda

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas