Facebook draugai laimi!

GAZAS.LT Facebook portalo draugai žino daugiau. Norite žinoti ir jūs? Draugaukime!
 

Rusijoje tolimųjų reisų vairuotojai skaudžiai nubaudė reketininkus

Stopkadras iš filmuotos medžiagos
Stopkadras iš filmuotos medžiagos
A A
Šaltinis: 15min.lt

Reketas Rusijos keliuose po nuožmių devyniasdešimtųjų pasirodo niekur nedingo. Gaujos ir šiais laikais bando sustabdyti tolimųjų reisų vairuotojus ir išmušti iš jų pinigus.

Tačiau laikai jau kiti, o vairuotojai, matyt, nebijo reketininkų. Su tokiais nieko nebijančiais vairuotojais susidūrė reketininkų gauja viename iš Rusijos kelių. Konfliktas įvyko dar rugsėjo 9 d., bet video į YouTube.com buvo įkeltas tik dabar.

Konfliktą fiksavo automobilinė vaizdo kamera. Vairuotojas sustojo šalia kelio ir taisė pradurtą padangą. Staiga prie jo privažiavo sena mašina, iš kurios išlipo vaikinas su sportiniais drabužiais.

Be jokių įžangų vyras pareikalavo pinigų. Vairuotojas atsisakė ir per raciją pranešė apie reketavimą savo kolegoms, kurie iškart atskubėjo į įvykio vietą. Per kelias minutes reketininkų nelaimei kelyje stovėjo jau apie dešimt „furų“, kurios užblokavo kelią. Pikti vairuotojai su lazdomis susirinko prie reketininkų mašinos. Egzekucija vyko neilgai, o galiausiai sunkvežimio vairuotojai pakėlė nuo kelio ir apvertė reketininkų mašiną.

Peržiūrėti vaizdo įrašą jūs galite portalo 15min.lt rusiškoje versijoje. 

Komentarai: 101
Žymės Rusija , Reketas
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą