Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vairuotojo pažymėjimas pristatomas į namus

Vairuotojo pažymėjimo fragmentas
VSAT nuotr. / Vairuotojo pažymėjimo fragmentas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį „Regitra“ pristatė elektroninių paslaugų sistemą „Vairuotojų portalas“ tarptautinėje parodoje „E.valdžios paslaugos be sienų europiečiams“, vykusioje Poznanėje (Lenkija).

Siekiant atskleisti Europos Sąjungoje teikiamų elektroninių paslaugų inovacijas, parodoje pristatyti naujausi elektroninių paslaugų plėtros pavyzdžiai.

Nuo 2010 m. liepos mėn. gyvuojantis Vairuotojų portalas suteikia galimybę 2 metus galiojantį pradedančiojo vairuotojo pažymėjimą internetu pasikeisti į 10 metų galiojantį pažymėjimą. Šis pažymėjimas gali būti pristatomas gyventojo nurodytu adresu Lietuvoje. Vairuotojų portalo paslaugomis nuo jo veiklos pradžios jau pasinaudojo daugiau kaip 20 tūkst. Lietuvos gyventojų.

Portale galima ne tik užsisakyti naują vairuotojo pažymėjimą, bet ir jį gavus – aktyvuoti, o  praradus – apie tai pranešti „Regitrai“. Taip pat galima peržiūrėti informaciją apie „Regitroje“ laikytų egzaminų rezultatus, turėtus vairuotojo pažymėjimus, teikti pasiūlymus ir pastabas, kaip patobulinti portalo veiklą.

Prisijungti prie portalo galima tiek „Regitros“ interneto puslapyje www.regitra.lt, tiek per Elektroninius valdžios vartus. Jungiantis savo asmens tapatybę galima identifikuoti su asmens tapatybės kortele su integruotais skaitmeniniais sertifikatais, per savo e-banką ar elektroninį prisijungimą prie kredito unijos, su skaitmeniniu sertifikatu arba mobiliųjų operatorių išduotu elektroniniu parašu. Naujajam vairuotojo pažymėjimui naudojamas tas skaitmeninis veido atvaizdas, kuris buvo pagamintas gyventojui užsisakant pirmąjį – pradedančiojo vairuotojo – pažymėjimą.

Ateityje, kai vairuotojų sveikatos patikros pažymos duomenys ir naujas vairuotojo veido skaitmeninis atvaizdas bus pradėti teikti elektroniniu būdu, internetu užsisakyti naują vairuotojo pažymėjimą galės ne tik pradedantieji, bet ir daugiau patirties turintys vairuotojai.

„Tai artima Vairuotojų portalo plėtros perspektyva. „Regitra“ ir toliau plėtos ir tobulins įmonės teikiamas elektronines paslaugas, nuosekliai siekdama kuo geriau tenkinti gyventojų lūkesčius ir užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę ir prieinamumą“, – sakė „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis.

Valstybės įmonė „Regitra“ teikia transporto priemonių registravimo, vairuotojų egzaminavimo, vairuotojo pažymėjimų išdavimo ir transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo tarpininkavimo paslaugas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas