Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Variklis veikia taip sklandžiai, jog galima sakyti, kad jis murkia? Pasitikrinkit, kas iš tikrųjų murkia

katinas drago
katinas drago
0
Skaitysiu vėliau
A A

Katinas vardu Drago buvo 2 savaitėms dingęs. Pasirodo, ištisas dvi savaites jis buvo įstrigęs po automobilio variklio dangčiu.

Katinas neteko pusės savo svorio ir prabuvo neėdęs ir nelakęs 2 savaites. Tačiau katinėliui pasisekė - jo gailus miaukimas visgi buvo išgirstas.

Šeima jau buvo netekusi vilties surasti savo dingusį augintinį, tačiau vienas iš šeimos narių išgirdo katino miaukimą. Katino šeimininkė Caroline Attwood pasakojo: „ketvirtadienį, apie pusę pirmos nakties mano sūnus išėjo į darbą į naktinę pamainą.

Jis išgirdo miaukimą. Pritūpęs apžiūrėjo padangas, tačiau pasirodė, kad kažkas miaukia po variklio dangčiu. Pakėlęs dangtį, jis pamatė įstrigusį Drago.“

Išsekęs ir sulysęs katinas skubiai buvo pristatytas veterinarui, tačiau pagalbos neprireikė. Drago buvo apžiūrėtas ir paleistas namo.

Augintinio šeimininkai mano, kad katinas kažko išsigando, todėl įlindo į tarpą tarp variklio ir kėbulo. Iki šio incidento plaukuotasis buvo gana stambus, todėl lengvai galėjo ten įstrigti.

Šeima labai pergyveno, nes manė, jog jų augintinis pabėgo ar net žuvo. Sako, kad katės turi 9 gyvenimus. Šis mažylis vieną jų tikrai išnaudojo.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas